خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

ابزار مانیتورینگ وب سایت

ابزار مانیتورینگ وب سایت

اگر شما برای کسب و کار خود یک وب سایت طراحی کرده اید و از طریق آن به کاربران خود خدمات ارائه می دهید و با داشتن و رعایت کردن نکات اولیه سئو در نتایج موتورهای جستجو جایگاه بالا و ویژه ایی را به خود اختصاص داده اید بسیار عالی است و شما یک مدیر موفق هستید

اما تصورکنید دراین حالت که سایت شما در اوج می باشد و به عنوان یک وب سایت حرفه ایی در نزد گوگل شناخته می شوید، برای چند لحظه یا حتی چند ساعت سایت در حالت Downtime قرار بگیرد

Downtime چیست؟ در سایت به چه معناست؟

یعنی اینکه سایت شما بدون اینکه خودتان باخبر باشید به هردلیلی ممکن است که قادر به ارائه سرویس دهی نباشد ممکن است به دلایل نرم افزاری باشد یا اشکالی در سمت سخت افزار رخ داده باشد یا اینکه مورد حمله هکران قرار گرفته باشد.

این اتفاق می تواند تمام اعتبار شما را زیر سوال ببرد، می تواند باعث ریزش کاربران و کاهش نرخ بازدید سایت بشود در نتیجه تاثیر منفی خود را بر روی سئو سایت نیز نشان می دهد.

مجموعه ابزارهای مانیتور سایت کدامند؟

ابزارهای مانیتورینگ چه هستند و چه کمکی به شما می کنند؟

این ابزارها می توانند در صورت بروز هرگونه خطا قبل از اینکه دیگران باخبر بشوند به مدیران سایت ها هشدار بدهند و آن ها را از بروز مشکل آگاه کنند.

ابزارمانیتورینگ Host-tracker

این ابزار برای مانیتور کردن دیتا بیس سیستم به کار گرفته می شود در زمانی که شما اطلاعات را وارد می کنید با استفاده از یک سنسور که بر روی دیتابیس نصب شده است شروع به جستجو می کند و جواب را به وسیله ایمیل به شکل کاملا اتوماتیک برای شما ارسال می کند.

ابزارمانیتورینگ monitority

این ابزاررایگان است می تواند ip,url, و دامنه ها را مانیتور کند این قابلیت را دارد که هر یک دقیقه بررسی را انجام بدهد و و پاسخ را به وسیله ایمیل یا مسیج برایتان ارسال کند.

ابزارمانیتورینگ FIDDLER

به وسیله این ابزار می توانید اشکالات داخل سایت را تشخیص بدهید تمام ورودی ها و خروجی ها را برای شما آنالیز می کند شما می توانید به کمک این ابزار اطلاعات کاملی را درباره ترافیک پروتکل ها به دست بیاورید و میزان امنیت وب سایت را بررسی کنید

ابزارمانیتورینگ UPTIMEROBOT

یک ابزار کاملا رایگان است که کاربرد آن برای سنسورها می باشد و یک ویژگی بسیار بارز آن داشتن سنسور جستجو برای صفحه کلید است که می تواند بودن یا نبودن یک کیبورد را در صفحات در فواصل زمانی مختلف نشان بدهد واز طریق ایمیل شما را مطلع کند این ابزار بر روی سئو بسیار تاثیر گذار است.

ابزار مانیتوینگ سایت

ابزار مانیتوینگ سایت

ابزار مانیتورینگ PINGDOM

یک ابزار پولی است و جز دسته ابزارهای سئو می باشد این ابزار بسیار قدرتمند می تواند اطلاعاتی را درباره فعالیت سایت در اختیار مخاطبان سایت قرار بدهد به وسیله این ابزار می توانید سرعت سایت را نیز افزایش بدهید واین ابزار به سرعت برای شما مشخص می کند که علت ناگهانی کند شدن سرعت سایت شما به دلیل اضافه شدن کدام مورد بوده است و نتیجه را به وسیله ایمیل وsms در اختیار شما قرار می دهند.

ابزار مانیتورینگ NEW RELI

به کمک این ابزار می توانید عملکرد قسمت های مختلف سایت را بررسی کنید

ابزار Updown چیست؟

یک ابزاری که میفهمد در کدام بخش شما ایرادی به وجود آمده و ان مشکل را URl انتخابی شما اطلاع رسانی میکند؛ اگر شما یک مشکل ریز در سایت باشد ممکن است متوجه نشوید، یا از خاطرتان فراموش شود و …، اما با این روش دیگر درصد خطا پایین میاید، و سایت down نمشود به اصلاح نمیخوابد

نودهای نظارتی Hpdown چند عدد است؟ ۴ مورد است، سانفرانسیسکو، مونترال،گاولینس، سنگاپور

این ابزار میتواند، ssl را انالیز کن دو اطلاعات لازم را بردارد

ابزار مانیتورینگ وب سایت

ابزار مانیتورینگ وب سایت

سوالات ابزارمانیتورینگ وب سایت

۱آیا ابزار مانیتورینگ کمک به رفع خرابی نیز میکند؟ بله میتوانیم طبق اطلاعاتی که از ابزارهای مختلف که تشخیص ایرادات سایت را برعهده دارند، متوجه شویم که در کدام بخش تغییری به وحود آمده است که سایت دچار مشکل شده است. ۲مهمترین ابزارمانیتورینگ وب سایت کدامند؟

  • ابزار مانیتورینگ سایت و سرور Net Data
  • ابزار مانیتورینگ سرور uptimeRobot
  • ابزار مانیتورینگ Pingdom
  • ابزار مانیتورینگ NEW RELI
  • ابزارمانیتورینگ monitority

۳ مزیت ابزار مانیتورینگ چیست؟
کمک میکند که متوجه شویم علت ایرادات سایت از کدام بخش است، بالا بودن سرور یک مسئله مهم است و میتوانیم متوجه شویم که آیا مشکل از سرور است که سایت من به نمایش در نمی آید، یا ایراد فنی سایت است ….
fresshness کنید.

این نوشته ابزار مانیتورینگ وب سایت برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.