خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

اهمیت تصاویر در سئو موبایل

اهمیت تصاویر در سئو و نکات مهم عکس ها

Google Image

در گذشته آموزش سئو موبایل را بررسی کرده ایم، گوگل ویژگی جدیدی را در جستجوی Google Image در موبایل راه اندازی کرده است تا حقایق را سریع درباره آنچه را که در تصاویر Google مشاهده می کنید نشان دهد. گوگل در زیر پانل دانش پیش نمایش تصویر جزئیات صفحه را اضافه کرده است که می توانید برای نمایش اطلاعات بیشتر در مورد تصویر، آن را باز کرده و گسترش دهید.

تصاویرگوگل از دو سال پیش با ادغام لنز در وب تلفن همراه، پیشرفت چشمگیری را تجربه کرد و به کاربران این امکان را داد که به لطف نمودار دانش Google، اطلاعات بیشتری در مورد اشیاء موجود در یک عکس داشته باشند. امروز، غول جستجوگر ویژگی دیگری را برای تصاویر اعلام کرد که به کاربران امکان می دهد حقایق بیشتری را درباره عکسی که در وب جستجو می کند مشاهده کنند.

جستجو در موبایل

نتایج جستجو در تصاویر

نتایج جستجو در تصاویر حقایق مربوط به عکس ها را تحت عنوان شروع از این هفته نمایش خواهد داد. این بخش از اطلاعات از نمودار دانش آمده است و می تواند شامل افراد، مکان ها یا چیزهای مرتبط با آن عکس باشد. هدف این است که به کاربران کمک کنیم تا تصویری را که جستجو می کنند درک کنند و در مورد اهمیت نتایج جستجو تصمیم بگیرند.

گراف دانش تصاویر

گراف دانش یک مدل هوشمندانه است که به مخزن بزرگ موجودیت و اطلاعات مبتنی بر واقعیت گوگل متصل می شود و در پی درک ارتباطات واقعی بین آنها است. به عبارت دیگر، به جای تفسیر تحت الفظی هر کلمه کلیدی و جستجو، گوگل هدف افراد از جستجو را حدس میزند. بر طبق توضیح گوگل، هدف از گراف دانش تبدیل شدن از یک موتور اطلاعاتی به یک موتور دانش است. یکی از ویژگی های پنل دانش ثبت عکس برای گراف دانش است.

جستجو در موبایل، گراف دانش

سرچ در موبایل

توسعه گراف دانش

Google منوهای کشویی را در زیر پیش نمایش تصویر نشان می دهد که جزئیات بیشتری درباره تصویر را نشان می دهد. هنگامی که در ایالات متحده یک تصویر را از طریق تلفن همراه جستجو می کنید، ممکن است اطلاعاتی را از نمودار دانش مربوط به نتیجه مشاهده کنید. این اطلاعات شامل افراد، مکان ها یا چیزهای مرتبط با تصویر از پایگاه داده نمودار دانش از میلیاردها واقعیت است، و به شما کمک می کند تا موضوع را بیشتر جستجو کنید. گوگل از قابلیت درک معناشناختی جستجو و ارتباط بین مفاهیم توسط گراف دانش استفاده می کند تا مرتبط ترین اطلاعات را در یک پانل یا پنجره (Knowledge panel) در سمت راست نتایج جستجو نشان دهد.

هنگامی که کاربران روی یک موضوع خاص ضربه می زنند، توضیحی مختصر برای آن به همراه چرخ فلک موضوعات دیگر نمایش داده می شود. نمودار دانش همچنین در تعیین اینکه چه نتایجی در carousel ها با هم مرتبط هستند نقش دارد.

carousel چیست؟

carousel چیست؟

carousel چیست؟

Carousel، یک ردیف عکس در بالای صفحه نتایج گوگل با یک پس زمینه تاریک است که علاوه بر آن carousel برای جستجوهای ورزشی (مثل Chicago bears roster)، سرگرمی (James bond movies) و آموزش (best California colleges) نیز نمایش داده میشود. استفده از پنل های گراف دانش فرصتی عالی برای توسعه کسب و کار شما است. با عرضه اطلاعات درباره محصولات، کاربران را با برند خود درگیر میکنید. گوگل از چند هفته گذشته این آزمایش را انجام داده است و اکنون این کار را رسماً راه اندازی کرده است.

جزئیات بیشتر

برای تولید این پیوندها به اشخاص مربوط به نمودار دانش، آنچه را که در مورد تصویر می فهمید از طریق یادگیری عمیق، که سیگنال های بصری و متنی یک تصویر را ارزیابی می کند ، گرفته و آن را با درک Google از متن در صفحه وب تصویر ترکیب می کنیم. این اطلاعات به ما کمک می کند تا محتمل ترین افراد، مکان ها یا چیزهای مربوط به یک تصویر خاص را تعیین کنیم. ما این موضوع را با مباحث موجود در نمودار دانش مطابقت می دهیم و پس از اطمینان در یافتن کبریت، آنها را در تصاویر Google سطح بندی می کنیم.

چرا بهینه سازی تصاویر برای ما مهم است ؟

چرا به تصاویر اهمیت می دهیم

ممکن است برای شما نیز سوال باشد که چرا بهینه سازی تصاویر برای ما مهم است؟ Google ممکن است در پایان محتوا را از ویکی پدیا یا منابع دیگر در اینترنت نشان دهد. اگر ترافیک بیشتری را از جستجوی Google Image مشاهده می کنید، ممکن است که گوگل محتوای شما را نشان دهد و جستجوگران برای رفتن به وب سایت شما روی آنها کلیک می کنند. در نتیچه کاربران با برند شما درگیر میشوند.

چگونگی بهینه شدن شما اینگونه خواهد بود که تصاویر هر صفحه را بهینه سازی کنید و مرتبط باشد و alt و پشت نویسی تصویر و انتخاب نام تصویر درست باشد.

باری شوارتز سردبیر مشارکت در Search Engine Land و عضو تیم برنامه نویسی برای رویدادهای SMX است. او صاحب RustyBrick ، ​​یک شرکت مشاوره وب در نیویورک است. او همچنین میزگرد موتور جستجو ، یک وبلاگ محبوب جستجو در موضوعات بسیار پیشرفته SEM را اجرا می کند. وبلاگ شخصی باری به نام Cartoon Barry نامگذاری شده است و وی را می توانید در توییتر از اینجا دنبال کنید.

این نوشته اهمیت تصاویر در سئو موبایل برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.