خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

تفاوت SEO با CEOچیست؟

تفاوت SEO با CEOچیست؟

( seo) serch engine optimization

( ceo) chife executive officer

امروز می خواهیم در مقاله خود تفاوت بین دو کلمه seo و ceo را بررسی کنیم و به خوبی در باره آن برای شما توضیح بدهیم این دو عبارت هیچ ربطی به همدیگر ندارند و دو مبحث کاملا جدا از هم می باشند اما بسیار دیده می شود که افراد این دو را باهم دیگر اشتباه می گیرند.

در ابتدا سئو را برای شما توضیح می دهیم .

تفاوت SEO با CEOچیست؟

سئو چیست ؟

به بهینه سازی موتورهای جستجو برای افزایش رتبه وب سایت سئو می گویند هدف از انجام آن این است که از طریق استفاده از خدمات سئو بتوانیم کاربران را جذب سایت کنیم و نرخ ترافیک سایت را به شیوه ای کاملا طبیعی و مطابق با استانداردهای گوگل افزایش بدهیم.

مهم ترین نکته قابل توجه گوگل میزان رضایت کاربران است چگونه به آن دست پیدا کنید؟ از طریق خدماتی که در زیر عنوان کرده ایم

خدمات سئو

تولید محتوا: اولین چیزی که بعد از طراحی کردن سایت و راه اندازی کسب و کار خود باید تولید کنید محتوا باکیفیت و غنی شده می باشد در زمان خلق محتوا به این چند سوال جواب بدهید.

هدف از تولید محتوا چیست؟ برطرف کردن نیازهای های کاربران و ارائه خدمات به آن ها

چه محتوایی بنویسم ؟ محتوایی که بتواند پاسخگوی تمامی سوالات کاربران باشد زبانی شیوا، ساده و قابل فهم داشته باشد تا کاربران از خواندن آن لذت ببرند.و حتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

اصول نوشتن محتوای با کیفیت چیست ؟ شیوه نوشتاری به این شکل است که محتوای تولیدی شما باید حتما بیشتر از ۱۰۰۰ کلمه باشد و باید حاوی کلمات کلیدی باشد یعنی به نصبت تعدا کلماتی که نوشته اید باید چندین بار و به اندازه کلمات کلیدی اصلی و کلمات فرعی را در کنار یکدیگر در متن قید کنید، هرگز محتوای کپی شده و تکراری را انتشار ندهید، تمام تمرکز خود را روی این موضوع بگذارید که حتما محتوای شما باید مرتبط با موضوع کسب و کار شما باشد تا بتواند کاربران را جذب کند

حال با توجه به نکاتی که گفتیم شما قادر هستید که یک محتوای کاربر پسند را تولید کنید نرخ بازدید از سایت را افزایش بدهید و از طرفی هم می توانید از گوگل امتیاز مثبت دریافت کنید.

کلمات کلیدی: در انتخاب کلمات کلیدی باید کلماتی باشد که بتواند موضوع سایت را برای گوگل و کاربران به درستی مشخص کند. حتما در محتوا و لینک ها باید به اندازه نرمال استفاده بشود، کلمه کلیدی درعنوان صفحات باید به درستی قید شود.

زیرا کاربران با دیدن آن تشویق به بازدید از سایت می شوند، در توضیحات متا حتما باید از کلمات کلیدی استفاده کنید، توضیحات متا، توضیحات مختصری است درباره موضوع بیزینس شما که می تواند به درک کاربران و گوگل از سایت کمک کند و همچنین بر سئوسایت بسیار تاثیرگذار است

افزایش سرعت: یکی از معیارهای مهم seo، افزایش سرعت لود صفحات سایت است زیرا اگر بارگذاری صفحات بیشتر از ۴ ثانیه طول بکشد بازدید کننده خود را از دست می دهید، برای جلوگیری از کاهش سرعت، تدابیر لازم را به کار بگیرید ازجمله کاهش حجم تصاویر و فشرده کردن فایل های برنامه نویسی. تا بتوانید از ریزش کاربران از سایت خودداری کنید.

سئو داخلی : تمام کارهایی که در داخل سایت انجام می گیرد مثل (کد نویسی) مربوط به سئو داخلی است، از اقداماتی که سئو داخلی انجام می دهد می توان به این موارد اشاره کرد(تولید محتوا،کلمات کلیدی،افزایش سرعت،لینک داخلی )

سئو داخلی سایت seo

سئو یعنی بهینه سازی سایت

لینک داخلی چیست؟

زمانی که کاربر وارد سایت می شود برای اینکه، کاری کنیم که علاوه بر بازدید از صفحه جاری که درآن قرار دارد از صفحات دیگر سایت هم بازدید کند، از لینک داخلی استفاده می کنیم.

به این معنا که یک پیوند بین دو صفحه ایجاد می کنیم و کاربران را به صفحات دیگر خودمان هدایت می کنیم همچنین ماندگاری کاربر را در سایت افزایش می دهیم، بر سئو سایت تاثیر مثبت می گذاریم و گوگل رضایت خود را از سایت ما با دادن امتیاز مثبت نشان می دهد.

سئو خارجی: سئو خارجی مربوط به فعالیت های خارج از سایت است مثل ایجاد بک لینک

بک لینک چیست؟

به این معنا است که وبمستران سایت های معتبر و با ارزش و سایر کاربران تصمیم می گیرند محتوای شما را در سایت خود به اشتراک بگذارند و با دادن بک لینک در واقع شما را تائید می کنند و ترافیک سایتتان را افزایش می دهند و گوگل هم متوجه می شود که شما در بیزینس خود موفق هستید و با افزایش رتبه به شما اعتبار می دهد

نکته این است که شما هم خودتان می توانید به سایت های برند و با ارزش بک لینک بدهید.

آیا ceo و seo یک مفهوم است؟

آیا ceo و seo یک مفهوم است؟

( ceo) chife executive officer

Ceo به معنای مدیر اجرایی در یک شرکت است. مدیر اجرایی با توجه به توانایی هایی که دارد می تواند استراتژی های لازم را در شرکت پیاده کند، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را با در نظر گرفتن راهبردهای شرکت یا سازمان به خوبی مشخص کند

ماموریت های شرکت را تعیین و برنامه ریزی می کند، مدیر اجرایی مانند یک پل ارتباطی بین رئیس شرکت و سایر کارمندان و رسانه های اجتماعی می باشد تا بتواند به خوبی اهداف را کنترل و هدایت کند

در کل در یک سازمان مدیران ارشد اجرایی تصمیمات لازم را اخذ می کنند، مسئولیت تمام عملکردهای عملیاتی،مالی و فنی سازمان بر عهده آن ها است

البته به این نکته توجه کنید که مدیران ارشد در ایبتدا در قسمت های مختلف شرکت فعالیت داشته اند و به مرور زمان و با توجه به شایستگی هایی که داشته است ترفیع مقام یافته است.

یکی از ویژگی های منحصری که این مدیران دارند این است که دارای ذهنی خلاق و ایده پرداز با قدرت ریسک پذیری بالا هستند که می توانند در شرایط بحرانی و از قبل برنامه ریزی نشده هم به درستی تصمیم بگیرند. و هیچ گاه در این شرایط آرامش خود را از دست نمی دهند.در واقع راز موفقیت مدیران اجرایی در سازمان ها داشتن عشق و علاقه ذاتی به کارشان است و قبل از رسیدن به پاداش مالی اول به دنبال رسیدن به پاداش درونی هستند .

نتیجه گیری

ما در مقاله خود تلاش کردیم که برای شما توضیح بدهیم SEO وCEO دو موضوع کاملا جدا از هم هستند

در واقع مدیران وب سایت ها به وسیله خدمات سئو، یک سایت را مدیریت می کنند و تلاش می کنند که با جلب رضایت و اعتماد کاربران در سطر رتبه برتر نتایج جستجوهای گوگل باشند و از رقبای خود پیشی بگیرند و مدیران اجرایی تلاش می کنند با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خود و تجربه هایی که در زمینه عملکردهای مالی،عملیاتی و فنی به دست آورده اند اهداف شرکت را محقق کنند و با توجه به پیاده سازی استراتژی های لازم شرکت را در شرایط بحرانی کنترل کنند تا از سایر رقبا پیشی بگیرند و همیشه کارآمد باشند.

این نوشته تفاوت SEO با CEOچیست؟ برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.