خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

روش افزایش ارزش لینک سازی داخلی

ارزش لینک سازی داخلی

یکی از مواردی که می تواند بر روی سئو سایت شما تاثیرگذار باشد لینک سازی داخلی است حتی در بعضی از شرایط یک لینک سازی داخلی می تواند یک سایت را زنده کند پس از اهمیت بالایی برخوردار است. ولی یکی از دغدغه های مهم برای تمام سایت داران این است که چگونه لینک داخلی خود را ارزش ببخشند برای اینک کار راز های زیادی وجود دارد با ما همراه باشید تا این راز ها را برای شما فاحش کنیم.

روش افزایش ارزش لینک سازی داخلی

همانطور که گفتیم ارزش بخشیدن به لینک داخلی یکی از مسائل مهم است از راه هایی که می توان ارزش لینک سازی را افزایش داد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خوب اول برای تمام صفحات خود محتوا تولید کنید حتی صفحات کوچک یعنی صفحه ای را بدون محتوا نگذارید.
 • برای کلمات کلیدی خود از کلمات دم دار یا از قاعده lsi استفاده کنید.(lsi چیست؟)
 • با کلمه کلیدی صفحه هدف به آن صفحه لینک داخلی بدهید یعنی اگر صفحه هدفت کلمه کلیدیش سئو است به کلمه کلیدی سئو لینک دهید.
 • زیاد از لینک داخلی استفاده نکنید چون طبیعی بودن و ارگانیک بودن ان را زیر سوال می برد.
 • به صفحه اصلی زیاد لینک ندهید تا ارزش دیگر لینک های شما کم نشود.
 • لینک های خود را به حالت فالو قرار دهید.
 • به مرتبط بودن صفحه هایی که بهم لینک می دهید دقت کنید.
 • برای کاربران خود لینک بدهید که مخاطبانم شما گیج نشوند و کلیک شما بالا برود.

افزایش اعتبار لینک داخلی تاثیرگذار بر سئو

قبلا با شما درباره اصول و قواعد ساخت لینک سازی داخلی صحبت کردیم وقتی شما ساختار لینک خود را درست کردید و کارهای بالا را انجام دهید یک لینک سازی داخلی با ارزش دارید ولی تاثیر آن بر سئو چیست؟ جواب این سوال خیلی ساده است وقتی شما لینک سازی با ارزشی داشته باشید به هر صفحه که لینک دهید می تواند در رتبه آن تغییر ایجاد کنید که این می تواند یک محبت بزرگ لینک با ارزش باشد. وقتی لینک سازی شما با ارزش باشد به ارزش سایت نیز می تواند کمک کند و وقتی مطلبی منتشر می کنید مطلب شما پیش گوگل ارزش خاصی پیدا می کند پس یک لینک با ارزش مزایای زیادی دارد.

افزایش اعتبار لینک تاثیر گذار بر سئو

استفاده درست از انکرتکست(anchor text)

انکر تکست یکی از چیزهایی است که اگر بلد باشبید چگونه از آن استفاده کنید می توانید لینک سازی خود را قدرت ببخشید، یک سری اشتباه در استفاده کردن در انکرتکست هست مانند:

 1. استفاده از یک انکرتکست برای دو تا کلمه کلیدی که اشتباه رایجی است.
 2. استفاده بیش از حد از انکرتکست که آن را غیر طبیعی می کند.
 3. استفاده بیش از حد آن برای لندینگ ها.

این ها اشتباه رایج استفاده از انکر تکست است ولی خوب اگر شما بتوانید انکرتکست با کلمه کلیدی های مرتبط با مطلب خود استفاده کنید می تواند کار شما را در لینک سازی کمک کند.

تاثیر لینک سازی با ارزش در کسب و کار

یکی از مسائل مهم در سئو گرفتن بک لینک یا رپورتاژ و … است. تمام سایت داران دنبال این هستند که سایتی برای گرفتن لینک گیدا کنند که ارزش لینک های آن ها زیاد باشد وقتی که شما لینک سازی با ارزشی داشته باشید سایت های دیگر را به سمت خود جذب می کنید تا از شما بک لینگ بگیرند شما از این راه می تواید کسب درآمد خوبی داشته باشید ولی نکته اینجاست اگر لینک هایی که به دیگر سایت ها می دهید زیاد شود از ارزش سایت شما کم می شود بنابراین به تعداد آن دقت کنید.

اهمیت لینک سازی

تاثیر لینک سازی بر کسب و کار

از طریق لینک سازی صفحات قدیمی خود را زنده کنید

اگر ارزش لینک های شما زیاد شود شما می توانید صفحات قدیمی سایتتان را زنده کنید ولی این چگونه امکان دارد؟ وتی که گوگل ببیند لینک های شما با ارزش است و لینک های اشتباه ندارید در سایت خود وقتی شما به صفحات قدیمی سایت خود لینک دهید گوگل ان ها را دوباره بررسی می کند و این موشوع باعث می شود گوگل دوباره صفحات قبلی شما را ببیند و رتبه آن را بالا بیاورد.

آیا لینک هایی که به سیگنال ها داده می شود داخلی است؟

یک سوال بزرگ که همه با آن روبه رو هستند این است که لینک هایی که به شبکه اجتماعی خود می دهیم یا از شبکه اجتماعی به سایت می دهیم چجور لینکی است؟ چون این لینک از دنیای وب و گوگل خارج است و قطعا از صفحه های سایت شما نیست بنابراین لینک خارجی محسوب می شود لینک هایی که از فضای مجازی به سایت شما از فضای مجازی داده می شود نیز خارجی است.

سیگنال و فضای مجازی

ارزش لینک های سیگنال ها

ارزش صفحه شما تاثیرگذار بر لینک سازی

اینکه شما در کدام صفحه لینک بگذارید می تواند تاثیر گذار باشد، مثلا زمانی که شما در صفحه ای که pa بالایی دارد لینک بگذارید قطعا ارزش بیشتری دارد، وقتی که یک صفحه خیلی با ارزش دارید لینکی که داخل آن قرار می گیرد خود به خود ارزش لینک زیاد می شود و صفحه ای که به آن لینک دادید نیز از نظر رتبه می تواند تغییر کند و تاثیر مثبت خود را بگذارد.

حرف آخر درباره افزایش ارزش لینک سازی داخلی

اگر شما بتوانید در سئو سایت خود به لینک سازی توجه کنید می توانید رتبه خیلی خوبی در گوگل داشته باشید، یک لینک با ارزش سایت شما را ارزش می بخشد یعنی یک رابطه کاملا مستقیمی باهم دارند و از یک لحاظ دیگر یک صفحه با ارزش می تواند لینک های شما را ارزش ببخشد و رابطه ای کاملا دوطرفه دارند پس حتما حتما به لینک های سایت خود خیلی اهمیت بدهید:)

سوالات متداول

۱سایت می تواند از طریق لینک پنالتی شود؟قطعا اگر لینک شما معتبر نباشد و فاقد ارزش باشد یا برای سایت خوبی نباشد ممکن است باعث پنالتی شدن سایت شود. ۲بهترین ابزار برای تحلیل بک لینک ها و لینک ها چیست؟از بهترین ابزارهای این زمینه می توان به ahref اشاره کرد. ۳چرا نباید زیاد به صفحه اصلی لینک بدهیم؟وقتی شما زیاد این کا را تکرار کنید از حالت ارگانیک خارج می شود و اعتبار و ارزش را از لینک های خود می گیرید. ۴لینک هایی که از سیگنال به سایت می دهیم می تواند بر سئو تاثیر بگذارد؟قطعا می تواند تاثیر مثبت داشته باشد زیرا که گوگل فعالیت شما را در همه جا می بیند و به رتبه سایت شما می کند.

این نوشته روش افزایش ارزش لینک سازی داخلی برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.