خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

سئو ساعتی

یکی از چالش های بزرگی که این روزها مدیران اغلب وب سایت ها با آن درگیر هستند قیمت سئو و تعرفه هایی است که برای بهینه سازی سایت وجود دارد.

اینکه هزینه بهینه سازی وب سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چقدر می تواند برای شما هزینه بر باشد از جمله عوامل تاثیر گذار بر تصمیم گیری شماست که بخواهید سایت خود را سئو کنید یا نکنید.

سئو به روش های مختلفی قابل پرداخت می باشد که یکی از آن روش های سئو ساعتی است که ما، در سئو ایران می خواهیم شما را بیشتر با آن آشنا کنیم. اما قبل اینکه به بحث اصلی خود یعنی سئو ساعتی بپردازیم بد نیست کمی درباره اهمیت سئو هم با شما عزیزان صحبتی داشته باشیم.

هزینه سئو کردن سایت

اهمیت سئو

به خوبی این موضوع را می دانید که منظور از سئو، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می باشد. این روزها که همه به دنبال پیشرفت در کسب و کار خود هستند و اکثریت افراد از کسب و کار سنتی به کسب و کار آنلاین روی آورده اند اهمیت سئو کردن سایت روز به روز پر رنگ تر شده است.

چرا که تمام کسانی که در دنیای اینترنت برای کسب و کار خود وب سایتی را راه اندازه کرده اند به دنبال این هستند که از سایر رقبای خود در دنیای اینترنت نیز جلوتر باشند.

تحقیقات نشان داده است که این روزها چیزی نزدیک به ۸۵ % مردم قبل از اینکه بخواهند اقدام به خرید محصولی کنند برای اینکه اطلاعات کامل و جامعی درباره آن محصول در اختیار داشته باشند گشتی در دنیای اینترنت زده و در گوگل به دنبال اطلاعاتی راجع به نیاز خود می گردند.

بنابراین اگر در این شرایط سایت شما خدمات و محصولاتی را داشته باشد که مورد نیاز کاربر باشد در صورتیکه رتبه و جایگاه مناسبی را در صفحه نخست گوگل بدست آورده باشید، سایت شما هم در میان ۱۰ نتیجه نخست برای کاربر نمایش داده خواهد شد و این یعنی همان چیزی که شما به دنبالش هستید.

سئو ساعتی

خیلی نمی خواهیم از بحث اصلی خود یعنی سئو ساعتی دور شویم. به همین خاطر یک راست می رویم سراغ بحث اصلیمان.

سئو ساعتی یکی از روش های تعرفه سئو می باشد که معمولا خیلی از این روش استفاده نمی شود زیرا که سئو کردن سایت چیزی نیست که به شما بگوییم مثلا در عرض ۵ ساعت می توانیم کاری انجام دهیم که سایت شما در رتبه های عالی صفحه یک گوگل برای کاربر نمایش داده شود.

در حقیقت سئو ساعتی را کسانی انجام می دهند که به صورت شخصی کاری سئو می کنند. در این روش شما می توانید با توجه به مدت زمانیکه که فرد سئو کار در دفتر شما حضور داشته و کارهای لازم برای سئو سایت را انجام می دهد هزینه سئو سایت خود را محاسبه کرده و تخمین بزنید.

به خاطر داشته باشید که پروژه هایی که به صورت ساعتی سئو می شوند خیلی دیرتر به نتیجه ای که میخواهند دست پیدا خواهند کرد. که در برخی از موارد با توجه به تخصصی که شخص سئو کار روی سایت شما انجام داده است قیمتی که برای شما تمام خواهد شد خیلی بالاتر از سایر روش های سئو کردن سایت خواهد بود.

اهمیت سئو ساعتی

hourly seo rate

سوالات مربوط به سئو ساعتی

۱نحوه محاسبه هزینه سئو چگونه است؟

فاکتورهای مختلفی برای محاسبه قیمت وجود دارد، و عوامل زیادی روی قیمت تاثیر میگذارند، اهمیت سختی کلمه و میزان رقابت و تعداد سرچ، در بین این فاکتور ها بالا است، مثلا سختی کلمه اگر عدد ۲۰ باشد به تناسب قیمت بالاتری داردنسبت به زمانی که سختی کلمه ۱۰ است.

۲آیا با پرداخت هزینه برای سئو میتوانیم جایگاه ۱ گوگل را اخذ کنیم؟

باید بگویم که تضمینی برای اینکه حتما در جایگاه ۱ گوگل قرار بگیرید وجود ندارد، ولی وقتی شما استراتژی و برنامه سئو دارید قطعا بعد از فعالیت های سئو داخلی و خارجی و …. جایگاه خوبی میگیرید، مگر در شرایط خاص مثلا دامنه شما از قبل پنالتی شده است و تا مدت ها از سمت موتور جستجو نادیده گرفته میشود.

۳مدت زمان رسیدن به جایگاه صفحه اول گوگل چقدر است؟

این مورد نیازمند بررسی و آنالیز سایت است و عوامل زیادی در آن تاثیر دارد، مهمترین عامل رقیبان شما و سختی کلمه و میزان قعالیت دامنه شما است، بر فرض اگر هیچ کاری در سئو داخلی نکنید در سئو خارجی فعالیت کنید، برای رسیدن به صفحه یک گوگل راه دشواری در پیش گرفته اید و ممکن است از نظر مونور جستجو ها نادیده گرفته شوید

مزایای سئو ساعتی

بدون شک هر کاری که ما انجام می دهیم در هر زمینه ای می تواند مزایا و معایب خاص خود را دارا باشد و بنابراین سئو ساعتی هم از این قاعده مستثنا نیست.

از مزیت هایی که درباره سئو ساعتی می توانیم به آن ها اشاره داشته باشیم اول محاسبه ساده و شفاف در پرداخت هزینه و دوم تخمین ساده تر قیمت سئو است.

در محاسبه شفاف و ساده شما می توانید با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف شخصی که بر روی سئو سایت شما کار کرده است و میزان پیشرفتی که شاهد بوده اید هزینه را در نظر بگیرید.

در تخمین ساده تر قیمت سئو نیز اگر هزینه را به صورت ساعتی پرداخت کنید می توانید به خوبی بودجه ای که برای بهینه سازی سایت خود در نظر گرفته بوید را مدیریت کنید و از زیاد شدن هزینه سئو سایت خود بکاهید.

معایت سئو ساعتی

بعد از مزایای نوبت به معایب سئو ساعتی می رسد. از معایب سئو ساعتی این است که اولا نتیجه دیرتر حاصل خواهد شد و دوم اینکه هیچ وابستگی و ارتباطی بین پرداخت هزینه و کسب نتیجه وجود ندارد.

در حالت عادی شما برای اینکه بتوانید نتیجه ای که از بهینه سازی سایت خود بدست آورده اید را مشاهده کنید کم کم به ۶ ماه زمان نیاز دارید که طبیعتا در سئو ساعتی این نتیجه خیلی فرق خواهد داشت.

سئو ساعتی مناسب چه وب سایت هایی است؟

خب بدون شک برایتان این سوال پیش آمده است که اگر این روش از سئو کردن سایت تاثیرش کمتر از سایر روش ها می باشد پس اصلا چرا باید از این روش استفاده کرد؟ و اینکه سایتی وجود دارد که از این روش برای بهینه سازی سایت خود استفاده کند یا استفاده کرده باشد؟!

خب در جواب به سوال شما عزیزان باید بگوییم آن دسته از وب سایت هایی که دوست دارند به صوت شخصی روی سئو سایت خود کار کنند می توانند از روش سئو ساعتی استفاده کنند و با مشورت گرفتن از یک متخصص سئو آنچه را که باید روی وب سایت خود پیاده سازی کنند را اجرا کنند.

دراین صورت هم هزینه کمتری را بابت سئو کردن سایت خود پرداخت خواهند کرد و هم با مشورت و راهنمایی که گرفته اند درصد خطای پایین و کمتری خواهند داشت.

نکات مهم درباره سئو ساعتی

مزایا و معایب سئو ساعتی

حرف آخر

در انتها می خواهیم به این موضوع هم اشاره ای داشته باشیم که ما به صورت صد در صد نمی توانیم سئو را تضمین کنیم چرا که این مسئله نیاز به زمان و صبوری شما دارد.

ممکن است سایتی در کمتر از ۶ ماه به صفحه نخست گوگل دست پیدا کند و ممکن است که ۱ سال زمان ببرد تا نتیجه همان چیزی شود که میخواسته است.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

تعرفه سئو سایت چگونه محاسبه می شود

چرا پشتیبانی سئو سایت مهم است؟

این نوشته سئو ساعتی برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.