خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سئو / سئو سایت تضمینی

سئو سایت تضمینی

سئو سایت تضمینی

عبارت سئو تضمینی از ترجمه guaranteed seo services آمده و به مفهوم بهینه سازی برای موتور های جستجو به صورت تضمینی میباشد، که زیر مجموعه ای از سئو یا SEO می باشد. سئو سایت تضمینی را معمولا یک جمله ی فریبنده میدانند، سئو از صدها و یا حتی هزاران نکته، الگوریتم و کارهایی تشکیل شده که مدیر هر سایتی جهت دیده شدن سایت یا کسب و کارش باید آن ها را به شکل مداوم، اصولی و شبانه روزی انجام دهد.

*بنابراین شاید خوب باشد سئو را کاری تضمینی ندانیم، اما تحت شرایطی میتوانیم یک قرارداد محکم و با ضمانت اجرایی ببندیم که در ادامه آنرا بررسی میکنیم.

سئو سایت تضمینی

چنانچه دارای کسب و کاری هستید که می توانید آن را در بازار آنلاین قرار دهید، به طور یقین با طراحی یک سایت ایده آل و انجام دادن مسائل سئو برای وب سایت خود قادر خواهید بود سهم بیشتری از بازار یک کشور را در زمینه کاری خود داشته باشید، پس این فرصت خوب را از دست ندهید.

گفتنی است که منظور از سئو تضمینی سایت، سئو حرفه ای است (نه افراد سودجو که با این عبارت ها به دنبال فریب مردم هستند) که باعث بالا رفتن میزان ترافیک ورودی و رتبه گوگل می شود و نتیجه مدنظرتان یعنی افزایش میزان فروش خدمات و محصولات را به دنبال داشته باشد. سئو تضمینی سایت برای موتورهای جستجو زمان بر اما امکان پذیر است. شما با کمک تکنیک های سئو کلاه سفید همچون تولید محتوا، انتخاب کلمات کلیدی پرسرچ، سئو داخلی، سئو خارجی و … قادر هستید در نخستین نتایج موتورهای جستجو مشاهده شوید و جایگاه خود را حفظ نمایید.

تخصص افرادی که سئو سایت تضمینی انجام می دهند

سئو تضمینی سایت نیازمند دانش و تخصص مهندسی است و تجربه و آپدیت بودن در علم سئو اهمیت بسیار زیادی دارد. فردی که سئو تضمینی سایت را بر عهده می گیرد، چنان چه دانش و تجربه لازمه را نداشته باشد، موجب سئو منفی می شود و وب سایت تان را از سمت گوگل مورد جریمه قرار می دهد به گونه ای که دیگر هیچ وقت در صفحه اول گوگل نشان داده نمی شود.

زمان بهینه سازی یک وب سایت متفاوت می باشد و وابسته به فاکتورهای زیادی است. برای مثال وابسته به تولید محتوا، تعداد کلمات کلیدی مدنظر، رقابت بین اشخاصی که بر روی این کلمات کلیدی و وب سایت هایی با این موضوعات فعالیت دارند و … است.

اعتماد به شرکت سئو جهت سئو تضمینی سایت

قبل از آن که برایتان شرح دهیم که به چه دلیل بعضی از وب سایت ها سئو تضمینی سایت را قبول ندارند و آن را غیر معتبر می دانند، بهتر است در مورد چگونگی عملکرد این وب سایت ها توضیحاتی را ارائه دهیم. همان گونه که اطلاع دارید جهت کسب رتبه بهتر در نتایج جستجوی گوگل باید نخست کلیه کلمات کلیدی مهم و رقابتی را پیدا کنید، این کلمات هر چه رقابتی تر باشند به همان میزان زمان بیشتری جهت کسب رتبه بالا نیازمندند.

گارانتی سئو

گارانتی سئو سایت

*نکته ی دیگر اینکه ما در رابطه با شرکت های سئو صحبت میکنیم نه فردی که ممکن است یک حرفی را بزند و بعد از مدتی دیگر جواب تلفن را هم ندهد، شرکت های سئو بزرگ حتی اگر بخواهند هم به علت مشغله نمیتوانند فرار کنند.

ادعاهای سئو تضمینی سایت

  1. بهینه سازی وب سایت و جای گرفتن در صفحه نخست گوگل به صورت کاملا تضمینی
  2. ما اشخاصی را در گوگل سراغ داریم و یا این که از یک رابطه سری با گوگل برخوردار هستیم
  3. پیشنهاد خدمات موقت و رایگان سئو
  4. از استراتژی ها مخفی سئو استفاده می نمایند
  5. در عرض ۱ ماه در صفحه نخست قرار می گیرید
  6. بهینه سازی وب سایت با پایین ترین قیمت ممکن
  7. در هزاران موتورجستجو سایت تان را ثبت می کنیم
  8. ما پروژه های گوگل را انجام می دهیم
  9. الگوریتم های گوگل را بهتر از دیگران میشناسیم
  10. سئو تضمینی سایت کار ماست

شرایط قابل تضمین بودن رتبه نخست گوگل

سئو تضمینی سایت وجود ندارد مگر در شرایط خاصی و اگر شرکتی با این شیوه ها با شما صحبت کرد مطلع باشید که سئو کار نیست و یا اگر هم هست کلاهبردار است. تقریبا هیچ گونه فاکتور خاصی که موجب شود شما به صورت تضمینی در رتبه نخست گوگل جای بگیرید، موجود نیست.

حتی حرفه ای ترین متخصص های جهان هم در وبلاگ های خود به شکل واضح به این مورد اشاره نموده اند که هیچ گونه تضمینی جهت کسب رتبه نخست وجود ندارد با این حساب برخی از سئو کار ها در شرایط خاص و طبق تجربه ا‌ی که دارند، ریسک سئو تضمینی سایت را قبول می کنند که خب گاها نیز موفقیت هم به دست می آورند.

گوگل طبق اعلام رسمی خود در بلاگ مورد تایید خود اعلام کرده که شرایط رقابت برای کلیه وب سایت ها یکسان بوده و هر وب سایتی که تجربه کاربری مناسب تری را ایجاد کند از نظر گوگل، ارزش بیشتری خواهد داشت و رتبه های بالاتری کسب می کند.

رتبه بندی نتایج گوگل، به فاکتور های زیادی وابسته است و اتفاق افتاده که گوگل، سایت جدیدی را بالاتر از وب سایت های ۱۰ ساله قرار داده و به شکل واضح نمی شود دلیل آن را درک نمود. اما چیزی که مشهود است این است که آن سایت تجربه کاربری خوبی ایجاد کرده و مخاطبانش را راضی نگه داشته بود.

مراحل کار سئو تضمینی سایت در سئو ایران

مرحله اول سئو تضمینی سایت:

آماده نمودن لیست کلمات کلیدی، برای مثال شما مدیر دیجیتال یک هتل می باشید و قصد دارید در کلمات زیر در مشهد به صفحه نخست گوگل دست یابید: هتل در مشهد، رزرو هتل در مشهد، بهترین هتل مشهد.

مرحله نخست ارائه دادن این فهرست به سئو ایران است اما چنان چه قصد دارید اطلاعاتی در مورد این که کدام کلمات کلیدی در حوزه فعالیت تان بیشتر جستجو می‌ شوند کسب کنید، می‌ توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

مرحله دوم سئو تضمینی سایت:

مرحله دوم سئو تضمینی توسط مجموعه سئو ایران، تخمین قیمت می باشد. در این مرحله به شما قیمت سئو تضمینی سایت تان طبق کلماتی که برگزیدید، اعلام می شود.(پس از آنالیز سئو سایت) قیمت سئو تضمینی سایت به عواملی از قبیل تعداد سیلاب، میزان سرچ، تعداد رقیبان شما و همچنین کیفیت سایت ‌های آن حوزه و حجم تبلیغات آنها در آن کلمه کلیدی مرتبط است.

اگر این پیشنهاد قیمت منجر به عقد قرارداد شد (هم ما خوشحالیم که مشتری و دوست جدیدی پیدا کرده ایم و هم شما که با تیمی حرفه ای شروع به همکاری نموده اید)

مرحله سوم سئو تضمینی سایت:

در این مرحله کارشناسان سئو ایران شروع به بهینه‌سازی وب سایت شما می نمایند. به هر ترتیب پس از آن که سایت شما آماده شد، فرایند بهینه‌سازی On-Page سایت شما شروع می ‌شود و تعداد زیادی آیتم بر روی وب سایت شما کار می ‌شود تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما از نظر بهینه‌ سازی در شرایط مناسبی جهت ورود به صفحه نخست گوگل به سر می برد.

مرحله چهارم سئو تضمینی سایت:

تولید محتوا به معنای انتشار متن، عکس و فیلم در وب سایت شما با تمرکز نمودن بر کلمات کلیدی که برگزیده اید، است. تولید محتوا نکات زیادی دارد که تقریبا بخش اعظمی از آن ها در منابع اینترنتی یافت نمی شود و همچون یک راز است که تنها شرکت‌ های باتجربه و حرفه ای سئو از آن آگاه هستند. مجموعه سئو ایران برای کلمات کلیدی شما به تعداد کافی محتوا تولید می ‌کند تا زمینه جهت سئو تضمینی سایت شما و همچنین قرار گرفتن در صفحه نخست گوگل فراهم شود.

مرحله پنجم سئو تضمینی سایت:

تعیین استراتژی بک لینک مرحله پنجم سئو تضمینی توسط مجموعه سئو ایران است. این بخش که با نام سئوی Off-Page شناخته می شود، در حقیقت تلاش ما جهت معرفی وب سایت شما در مجموعه ‌ای از وب سایت‌ های قدرتمند می باشد. استراتژی بک ‌لینک وابسته به نوع وب سایت موردنظر است و سئو ایران با توجه به تجربه زیادی که در زمینه سئو تضمینی سایت دارد، یک استراتژی مناسب را برای کار شما انتخاب می کند.

مرحله ششم سئو تضمینی سایت:

در این مرحله سئو ایران سایت تان و همچنین صفحات محتوای آن را به شکلی خاص و دقیق به گوگل معرفی می‌ نماید. در این مرحله اقداماتی را مدنظر قرار داده ایم که مطمئن شویم وب سایت تان به شکلی مرتب توسط ربات خزنده گوگل مورد بازدید و بررسی قرار گیرد تا کلیه تغییرات در سایت شما سریعا به اطلاع گوگل برسد.

مرحله هفتم سئو تضمینی سایت:

در این مرحله نوبت به اجرایی نمودن استراتژی بک لینک سازی می رسد (مرحله پنجم معرفی شد). سئو ایران وب سایت شما را در مجموعه ‌ای قدرتمند از سایت‌ های با سئوی قوی معرفی می ‌کند و به عبارتی از گوگل درخواست می کند که به احترام این سایت ‌ها، ارزش سایت تان را نیز افزایش دهد. گفتنی است که تعداد بک ‌لینک‌ هایی که برای هر سایت ساخته می شود، شاید تا هزاران بک ‌لینک هم برسد. توجه نمایید که در صورت ایجاد بک ‌لینک از سایت ‌های ضعیف، ممکن است نه تنها ارزش وب سایت تان افزایش نیابد، بلکه سایت تان نیز جریمه شود.

مرحله هشتم سئو تضمینی سایت:

هر چه که یک وب سایت قوی باشد، و هر چقدر هم که دارای استراتژی بک لینک قدرتمند باشد و محتوا داشته باشد، باز هم جهت دستیابی به صفحات نخست گوگل به زمان نیاز دارد. این زمان را مجموعه سئو ایران در ابتدای کار تخمین می ‌زند و در قرارداد ذکر می ‌کند تا بعدها برای طرفین قرارداد مشکلی از این جهت پیش نیاید. زمان مورد نیاز جهت ورود به صفحات نخست گوگل از یک روز تا چند ماه متغیر می باشد.

مرحله نهم سئو تضمینی سایت:

این مرحله که آخرین مرحله سئو می باشد، شامل ورود به صفحه نخست گوگل و تلاش جهت حفظ رتبه پس از آن که وب سایت تان به صفحه اول گوگل رسید، می شود. تلاش ما در سئو ایران حفظ رتبه شما و جلوگیری از ورود رقبایتان به جایگاه شماست. این اقدامات که حاصل چندین سال تجربه می باشد این اطمینان را ایجاد می ‌کند که تا زمانی که با ما قرارداد دارید، همچنان در صفحه نخست گوگل باقی بمانید.

نکته آخر که می بایست به آن اشاره کنیم این است که مجموعه سئو ایران جزء محدود شرکت های سئو می باشد که با تخمین ۱۰% سئو انجام می دهد و در ازاء آن به مبلغ ۵۰% قرارداد چک ضمانت ارائه می دهد.

ترجمه هایی که در رابطه با سئو تضمینی در دنیا آمده است:

obligation seo

seo guarantee

the agreemented seo plan

این نوشته سئو سایت تضمینی برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

درباره ی sahifa

مطلب پیشنهادی

خرید اکانت keywordseverywhere

خرید اکانت keywordseverywhere اگر قصد دارید اکانت keywordseverywhere بخرید، شما حتما یک سئو کار هستید و نیاز دارید که در سئو از ابزار های حرفه ای که کمک دست شما خواهد بود، بهره ببرید. مزایای خرید اکا..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.