خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سئو / وظایف مشاور سئو

وظایف مشاور سئو

مشاور سئو

چرا باید یک مشاور seo سایت در کنار ما باشد؟

مشاور سئو کیست ؟چرا باید در کنار ما باشد و جه فعالیت هایی دارد؟ تجزیه و تحلیل ، بررسی و بهبود جایگاه وب سایت ها،بررسی موتور جستجو ولینک های دریافتی برای اینکه بتواند مشاوره تخصصی ارائه کند،همچنین جهت راهنمایی وتوصیه به انجام کارهای عملی و توصیه نکته هایی به صاحبان سایت ها تا بتوانند ترافیک ارگانیک و کاربر واقعی بیشتری جذب کنند.

مهارت های مشاور سئو سایت چیست؟ مهمترین مهارت دانستن و متمرکز شدن بر روی استراتژی محتوای است و همچنین متمرکز شدن برروی کلمات کلیدی و یافتن بهترین کلمه کلیدی ها برای سایت، ایجاد ارتباط بین سایت و شبکه های اجتماغی،محتوای با کیفیت خوب،بررسی رفتار کاربران، پیشنهاد و کمک برای جذب کاربر و ترافیک بیشتر از گذشته، بررسی رقبای سایت و متوجه شدن نقاط ضعف و قدرت سایت رقیب و سایت ما، کسب رتبه با جایگاه مناسب وخوب و همچنین قدرت تفکر استراتژیک و تاکتیکی و… دانستن الگوریتم های گوگل، و حرکت به سمت رعایت و انجام قواعد و قوانین جدید ترین الگوریتم های گوگل …

متخصص سئو کیست؟

وظایف مشاور سئو

مشاور seo دانش و آگاهی در باره یک سری موارد باید داشته باشد و بتواند آنها را عملی کند موارد زیر بخش اعظمی از این موارد است که مشاور seo باید بداند:

 • کسب جایگاه مناسب و رتبه بندی موتورهای جستجوی گوگل همیشه برای مشاور سئو یک دغدغه باشد، خود را از بخش بازاریابی جدا نداند بعبارتی، اهداف مشتری و بازاریابی سئو را بداند و رقیبان را آنالیز و شناسایی کند،
 • توانایی بهینه رسانی صفحات وب سایت شامل مواردی از قبیل یافتن و ادغام کلمات کلیدی، برجسته کردن کلمات کلیدی و… همچنین عناصری که موتورجستجو ها به آن میپردازند را بداند و به بررسی آنها بپردازد (بررسی تگ های هدینک از جمله H,H2و…H6 و ساختاربندی سایت و…)
 • لینک سازی از سایت های مشابه کسب و کار خودمان، که رتبه آنها برتر از ما است.
 • شناخت کافی در باره سیستم های مدیریت محتوا CMS ها و نکات و ابزارهای آنها داشته باشد.
 • نحوه استفاده از ابزارهای سئو و جستجوگر را بداند
 • تجزیه تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی :
  بعد ازاینکه کلمات کلیدی را به دست آورد، طبق استراتژی ها باید بتواند آن کلمات را مدیریت کند، اولویت بندی این کلمات کلیدی، مثلا کلماتی که رقابت کمتری دارند را مشخص کند، کلمات با سودآوری زیاد را به دست بیاورد و بتواند برنامه ریزی مناسبی برای آنها داشته باشد.
 • نقشه برداری کلمات کلیدی : اختصاص دادن هرکلمه کلیدی به صفحات و سپس سازماندهی آنها و برنامه ریزی و پیاده سازی کلمات کلیدی که مانع از بروز مشکلات ثانویه در سایت میگردد
 • مشاور seo کمک میکند به اینکه، بررسی و آنالیز کلی سایت، مشکلات ظاهری سایت، ایندکس شدن یا نشدن، کدها و تگ های HTML و.. به درستی مدیریت شوند.
 • از دیگر وظایف متخصص سئو شناخت و دانش بهترین روش سئو، کلاه سفید و کلاه سیاه و انجام کارهای سایت به صورت اصولی و طبق موارد سئوی کلاه سفید،
 • رسانیدن سایت به رتبه برتر گوگل،بتواند سایت را در لیست ۱۰ لینک ابتدایی گوگل که در صفحه یک گوگل هستند قرار بگیرد، یعنی با کلمه کلیدی مدنظر بتواند یکی از صفحات لندینگ ایجاد شده در سایت، یا مقالات وبلاگ و… را در لیست ۱۰ لینک ابتدایی گوگل به نمایش در بیاورد.
 • بهبودتجربه کاربر و تبدیل نرخ CTR : افزایش و بهبود بازدید صفحه، افزایش مدت زمان حضور در صفحه، افزایش کلیک با نرخ CTR
 • متخصص سئو باید توانایی داشته باشد که تشخیص و حل موارد فنی سئو در سایت، مانند خطای ۴۰۴ و canonicalization , خطاهای ۳۰۱یا ۳۰۲، خطای لینک های شکسته، خطای سرور، خطای crawl نشدن سایت یا صفحاتی از سایت، توانایی تشخیص محتوای تکراری و جلوگیری از درج آن، قراردادن فایل robots به درستی بدون خطا، درج نقشه سایت و لینک های مهم را در آن درج کند و اولویت بندی کند،
 • متمرکز شدن روی جستجو در موبایل، و سئو در موبایل
 • دانش میزبانی وب و دامنه، راهنمایی ها در این زمینه از جمله محل سرور یا نام دامنه و پسوند آ« و…
 • متخصص سئو باید شاخص های کلیدی عمکلرد kpi را بشناسد و برای عملکرد بهتر از آنها بهره بگیرد.
 • استراتژی نامگذاری و ایجاد URL ها را به درستی تعیین کند.
 • و…

هدایت سایت به مسیر اصلی،مشاوره رایکان سایت

مزیت استفاده از مشاور سایت

متخصص سئو

علاوه بر مشاوره سئویی باید از تحقق بازاریابی سئو ماهیانه گزارشی تهیه نمونده و ارائه کند، تا صاحبان سایت بتوانند با دید بهتر در دیگر ابعاد دیجیتال نیز فعالیت کنند و بتوانند کسب و کار را تقویت کنند و به نتیحه نهایی دست یابند.

سوالات متخصص سئو چیست؟

درواقع لیستی از کارهایی که کمی بالاتر قید شد به همراه جدیدترین تکنولوژی و الگوریتم ها و… را بتواند انجام و مدیریت کند
متخصص سئو باید بتواند بیشتر از ۱۰هزار ساعت بازاریابی سئو و وردپرس داشته باشد.

مشاور seo کیست ؟

۱

تقاضای صاحبان مشاغل از مشاور سئو چیست؟

 • افزودن مشتری جدید برای کسب و ( کار به کمک سئو)
 • ترافیک بیشتر موتور جستجو و کلیک و CTR بالاتر
 • برندسازی برای کسب و کار
 • اعتماد به مشاور seo و رفتار صادقانه با مشاور سئو، صاحب کسب و کار به مشتری مداری و مراقبت از مواردی که بابت آن هزینه پرداخت کرده است باشد و کار سئو سایت را به مشاور سئو بسپارد.

۲

سئو سایت را به چه کسی بسپارم؟

سئو سایت را به مشاور سئو از راه دور بسپاریم یا کارمند حضوری استخدام کنیم؟ کدام یک بهتر است؟
صاحب کسب و کار میتواند با استخدام یک شاور سئو حرفه ای، در کنار کادر بازاریابی از مهارت های فرد مشاور نیز استفاده کند، در صوزتس که نیاز به بهره بردن از تخصص فرد در گروه بازاریابی دیده نمیشود، میتوان کار برون سپاری را انجام داد.
با توجه به تجربه های پیشین، ترکیبی از این دو حالت، بهترین خروجی را در بر دارد
۳

مشاوره سئو یا مشاور سئو؟

افرادی که از سمت صاحبان مشاغل استخدام میشوند تا خدمات بازاریابی سئو و دیجیتال را انجام بدهد. بتواند کمک کند که بدون صرف هزینه برای گوگل و موتورهای جستجو از طریق ترافیک ارگانیک و واقعی دیده شوند.

بازاریابی سئو، مشاوره سئو حرفه ای، مشاوره رایگان سئو سایت

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

مشاور سئو کیست

مشاوره سئورایگان

این نوشته وظایف مشاور سئو برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

درباره ی sahifa

مطلب پیشنهادی

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام قطعا اینستاگرام بهترین جا برای معرفی خدمات و محصولات شماست. (با اختلاف زیاد) اما اینکه شما در اینستاگرام فقط یه پیج داشته باشین مهم نیست! مهم اینه که اون پیج داخلش چه کارهایی انج..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.