خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سئو / مقایسه دو کلمه کلیدی در سرچ کنسول

مقایسه دو کلمه کلیدی در سرچ کنسول

بررسی و مقایسه دو کلمه کلیدی در گزارش سرچ کنسول

قابلیت جدید سرچ کنسول

یک قابلیت جدید سرچ کنسول که به تازگی اضافه شده است و برای آنالیز سایت مهم است مقایسه کوئری ها است، در کنسول خاصیت مقایسه دو کلمه کلیدی (کوئری دو کلمه ای )اضافه شده است و شما میتوانید از این خاصییت استفاده کنید. ممکن بود در گذشته شما بعنوان یک وبمستر برای آنالیز سایت خود، چنین گزینه ای را نیاز داشته اید،این ویژگی که جدیدا به سرچ کنسول اضافه شده در کنسول سایت شما در بخش Search Analytics قرار دارد.

نحوه مقایسه دو کلمه کلیدی در سرچ کنسول (آموزش تصویری )

گام اول برای مراجعه به وبمستر تولز به مسیر https://www.google.com/webmasters/tools بروید، و سپس با لینک مستقیم وارد اکانت خود شوید،به ویژگی Search Analytics مراجعه کنید، سپس به مقایسه پرس و جوها میرویم

در بخش Performance از دکمه ی new یک query جدید ایجاد کنید، با این تفاوت که در زبانه Compare دو فیلد وجود دارد که میتوانید کلمات مورد نظرتان را جداگانه در دو فیلد قرار دهید و گزینه APPLY را انتخاب کنید

کوئری دو کلمه برای مقایسه در سرچ کنسول

بعد از این گام میتوانید مطابق شکل زیر به مقایسه نحوه عملکرد کوئری دو کلمه خود بپردازید

بررسی و مقایسه دو کلمه کلیدی در گزارش گوگل سرچ کنسول

مقایسه دو کلمه کلیدی در گزارش سرچ کنسول

در این تصویر مشاهده میکنید که نتایج هردو کلمه به صورت نمودار نشان داده میشود، در اینجا، خط های ممتد مربوط به کلمه فیلد اول است، و خط چین ها نیز نشان دهنده گزارش نتیجه ی فیلد دوم (که در اینجا “کلمات کلیدی” بود )را نشان میدهد. در این روش مقایسه دو کوئری باهم ، شما میتوانید میزان کلیک و impressions , positionsو CTR را نیز مانند کوئری تک کلمه ای معمولی قبلی مشاهده و آنالیز کنید.

سوالات سرچ کنسول

۱آیا در مقایسه دو کلمه کلیدی، همه بخش های مربوط به کوئری تک کلمه ای ، برای کوئری دو کلمه ای نیز فعال است؟تمامی موارد مانند کوئری تک کمله ای برای مقایسه کوئری دو کلمه فعال است به غیر از تب Querys که قاعدتا بخاطر اینکه دو فیلد برای بررسی داریم امکان اینکه این بخش نتیجه ای به نمایش درآورد نیست، ولی تمامی بخش ها و TAB های PAGES,COUNTRISE , DEVICES , SEARCH APPEARANCE , DATE و.. فعال است و نتایج خروجی رابرای ما به نمایش در می آورد.۱ ۳ تفاوت بین کنسول جستجوی Google و Google Analytics چیست؟Google Analytics با ردیابی رفتار در ذهن ساخته شده است ، و بینشی در مورد نحوه تعامل کاربران با وب سایت یا برنامه شما ارائه می دهد. کنسول جستجوی Google با توجه به جستجوی Google ساخته شده است و داده های صاحبان سایت را در رابطه با دید آنلاین ، دسترسی ارگانیک و بهینه سازی فنی ارائه می دهد ۲نقش impression در سرچ کنسول سئو چیست؟ کمک impression در واقع یافتن کلمات کلیدی مهمی است که نمایش داده میشود.

این نوشته مقایسه دو کلمه کلیدی در سرچ کنسول برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

درباره ی sahifa

مطلب پیشنهادی

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام قطعا اینستاگرام بهترین جا برای معرفی خدمات و محصولات شماست. (با اختلاف زیاد) اما اینکه شما در اینستاگرام فقط یه پیج داشته باشین مهم نیست! مهم اینه که اون پیج داخلش چه کارهایی انج..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.