خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سئو / پروپوزال سئو سایت

پروپوزال سئو سایت

پروپوزال سئو سایت را می توان یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحلی به حساب آورد که ما در زمان سفارش سئو، باید حتما مد نظرمان قرار دهیم. پروپوزال سئو سایت در واقع اولین دیدار حرفه ای ما به عنوان تیم حرفه ای سئو با کارفرما و مشتری است که به صورت غیر حضوری انجام می شود.

پروپوزال سئو سایت

گفتنی است که طبق پروپوزال سئو سایت، کیفیت خدمات، توانایی های فنی و تخصصی و همچنین قدرت ایده پردازی تیم ارزیابی می شود. طبق مواردی که در پروپوزال برای شما آماده می شود و به شما تحویل داده می شوند، می توانید از دستیابی سایت خود به رتبه نخست و قرار گرفتن آن در صفحه اول گوگل و همچنین بالا رفتن فروش و بازدهی بازاریابی آنلاین، اطمینان حاصل کنید.

پروپوزال سئو سایت تنها شامل چند مورد نمی شود بلکه عوامل بسیار زیادی وجود دارد که در طراحی و آماده کردن پروپوزال سئو سایت موثر هستند. به طور کلی باید بگوییم که یک پروپوزال حرفه ای هم باید دارای جذابیت بصری باشد و هم این که کلیه اطلاعات لازم برای انجام یک پروژه سئو را بایستی داشته باشد و به ساده ترین و سریع ترین نحو یا اصطلاحا در یک نگاه، به اطلاع مشتری برساند.

بدون شک پروپوزال سئو سایت خوانا و قوی یک بستر مناسب برای ایجاد شفاف در کلیه مراحل انجام خدمات سئو سایت، می باشد. شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو با معین نمودن مسئولیت های افراد، ارائه برنامه ریزی منظم و دقیق و همچنین پیش فرضی از نتیجه نهایی، اعتماد مشتری را برای سفارش SEO جذب می کند.

شما با مراجعه به نمونه پروپوزال سئو که معمولا در صفحه اصلی سایت های ارائه دهنده خدمات سئو قرار دارد، خیلی راحت می توانید از موارد و کیفیت پروپوزال سئو آن شرکت اطلاع پیدا کنید. در ادامه این مطلب برخی از موارد مهم و اساسی که یک پروپوزال سئو حرفه ای باید دارا باشد را توضیح می دهیم تا با ایجاد فضایی شفاف جهت سفارش سئو، توانسته باشیم تا حدودی به توسعه کسب و کارهای مختلف در بازار کار اینترنتی کمک کرده باشیم.

لازم به ذکر است که این موارد از مهم ترین و اساسی ترین راهکارهای ما در شرکت سئوایران جهت انجام خدمات سئو سایت است و شما به عنوان صاحب یک کسب و کار با دانستن این مطالب قادر خواهید بود با اعتماد کامل سفارش سئو سایت خودتان را به مجموعه ما بسپارید.

نکاتی که در انتخاب شرکت سئوکار باید توجه کرد

همان طور که اغلب شما می دانید، خدمات رایج در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، متنوع و بسیار گسترده است. برای هر پروژه با در نظر گرفتن شرایط آن، خدمات متنوعی تعریف می شود با این وجود، همیشه دقت داشته باشید که در پروپوزال سئو سایت شما بایستی هر فعالیتی مشخص باشد و هزینه آن هم تعیین و مشخص شده باشد.

نکته دیگر که باید آن را مدنظر داشته باشید این است که اگر زمان و هزینه صحیحی برای خدمات بهینه سازی پروژه ای که تحویل گرفته اید، مشخص نکنید، به احتمال زیاد در انتهای پروژه دچار ضرر و زیان می شوید. در حقیقت شما مجبور هستید که کارهایی را روی آن پروژه انجام دهید، که قبلا برای آن صورت حسابی ارسال نکرده اید. از سوی دیگر چون تمایل دارید که پروژه موفق بشود، شما فعالیت های اضافه ای را بر روی پروژه انجام می دهید که از سمت کارفرما، عملا نادیده گرفته می شود.

در حقیقت اشتباه های ما در مورد آنالیز و بررسی اولیه و ارائه ندادن پروپوزال سئو سایت، موجب می شود که به دلیل مشاهده نشدن بعضی موارد، عملا مبلغی را بابت خدمات شما توسط مشتری در نظر گرفته نشود. ما خدمات سئو را به ۵ دسته اصلی تقسیم کرده ایم (با ذکر این نکته که می توان خیلی آن را گسترده تر کرد) که این ۵ دسته عبارت اند از:

 • خدمات تکنیکال سئو
 • خدمات بازاریابی محتوا
 • خدمات لینک سازی
 • خدمات لوکال سئو
 • خدمات آنالیز و مشاوره

مراحل کلی فعالیت های مورد نیاز برای متخصصین سئو

کلیات سئو و پروپوزال سئو سایت

 1. دانستن و داشتن آگاهی نسبت به شیوه های متنوع سئو سایت و همچنین چگونگی کار با هر کدام از ابزارهای گوگل آنالیتیکس
 2. بهینه سازی نمودن زیر ساخت های فنی سایت جهت سئو
 3. بهبود ساختار وب سایت و امکان استفاده کاربران از سایت
 4. تجزیه و تحلیل و بررسی نمودن عملکرد سئو وب سایت و همچنین انجام بررسی های سئو
 5. انجام دادن تحقیقات کلمات کلیدی و پیدا کردن کلمات کلیدی هدفمند و مناسب
 6. بهینه سازی کلیه صفحات سایت
 7. بهبود دادن ساختار آدرس صفحات وب سایت مورد نظر
 8. بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو و همچنین برای کاربران
 9. بهینه سازی کلیه لینک های داخلی و اجرای نمودن کمپین لینک سازی
 10. نظارت بر چگونگی تغییرات رتبه وب سایت ها در تمامی موتورهای جستجو
 11. پیگیری تغییرات موثر در عوامل رتبه بندی سئو و آگاه شدن از تحولات جدید سئو
 12. آگاهی داشتن بر چگونگی ایجاد، بررسی و تحلیل گزارش های سئو با کمک گوگل آنالیتیکس و دیگر ابزارهای گزارش دهی و آنالیزی
 13. دارا بودن دانش کافی در زمینه ابزارهای مختلف جستجوگرها مثل کنسول جستجوی Google، ابزارهای مدیر وب بینگ، SEMRUSH ،Ahrefs و …
 14. آگاهی داشتن نسبت به چگونگی کار با CMS های پرطرفدار مثل وردپرس
 15. داشتن دانش لازم از HTML
 16. همکاری نزدیک با دیگر اعضای تیم بازاریابی دیجیتال (طراحان وب، متخصصان رسانه های اجتماعی، کارشناسان تبلیغات PPC و …)
 17. طراحی و اجرای نمودن برنامه عملی جهت سئو

در اینجا یک نمونه قرارداد سئو سایت برای مطالعه و استفاده شما قرارداده ایم

پروپوزال سئو سایت در مجموعه سئو ایران به صورت زیر نوشته می شود

مجموعه سئو ایران با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه سئو وب سایت توانسته نمونه کارهای موفقی را در کارنامه کاری خود درج کند. مجموعه ما با استخدام تیمی حرفه ای و مجرب و سئوکاران باسابقه، قرارگیری وب سایت شما را در صفحه نخست گوگل، تضمین می کند. در ادامه مطلب ویژگی های پروپوزال سئو سایت مجموعه سئو ایران را برای شما شرح می دهیم:

 • قرار دادن پلن در شرایطی که وب سایت تان هنوز ایجاد نشده است
 • بررسی و تجزیه و تحلیل وب سایت در شرایطی که سایت طراحی شده باشد
 • قرار دادن مواردی که در وب سایت نیاز به تغییر دارند به دفتر متقاضی سئو
 • در شرایطی که شرکت متقاضی سئو سایت برنامه درخواست کند که فرآیند بهبود کدنویسی توسط مجموعه سئوایران انجام گیرد، دفتر ما این فرایند را با کمک برنامه نویس های مجربی که در اختیار دارد، به بهترین نحو ممکن انجام می دهد
 • نصب و راه اندازی افزونه ها و یا قرار دادن کد های ضروری برای بررسی و تحلیل عملکرد وب سایت
 • بررسی نمودن لینک های داخلی و خارجی سایت و در صورت نیاز حذف کردن آن ها
 • ایجاد و تولید محتوا با در نظر گرفتن الگوریتم های گوگل و همچنین نیاز کاربران
 • پشتیبانی وب سایت برای اینکه وب سایت بتواند رتبه های خود را نگه دارد
 • ساخت و تولید ویدئوها و پخش آن ها در شبکه های اجتماعی برای ویدئو مارکتینگ
 • اقدامات لازم برای بهبود سایت در صورتی که وب سایت جریمه شده باشد، انجام می گیرد
 • سایت برای موبایل فرندلی بودن بررسی می شود (نمایش سایت در گوشی موبایل به درستی انجام می شود) و در صورت نیاز، اقدامات برای موبایل فرندلی صورت می گیرد
 • سرعت سایت ها بررسی خواهند شد و در شرایطی که سرعت آن نامناسب باشد، اقدامات لازمه جهت افزایش و بهبود یافتن سرعت لود، صورت می گیرد
 • روی تجربه کاربری سایت ها جهت دریافت نتیجه بهتر، اقداماتی انجام می گیرد
 • گزارش به صورت هفتگی و ماهانه جهت انجام خدماتی که انجام می گیرد، در اختیار متقاضی سئو قرار می گیرد
 • فایل های sitemap، ربات و … بررسی و تجزیه و تحلیل می شوند

شرکت سئو

شرکت سئوسایت

سخنی با شرکت های سئو سایت

چرا باید نمونه پروپوزال سئو در سایت قرار بگیرد

خیلی وقت ها پیش می آید که مشتریان قبل از این که سفارش خود را ثبت کنند با ما تماس می گیرند و در مورد چگونگی سئو سایت خود سوالاتی را مطرح می کنند و بعضی از افراد هم که با بهینه سازی سایت آگاهی بیشتری دارند در مورد جزئیات کار سوال می کنند. خود مجموعه ما نیز هنگامی که به فعالیت اشخاص آگاه نباشیم و ندانیم که به چه صورت می باشد به آن ها اعتماد نمی کنیم، لذا این اعتماد می بایست دو طرفه باشد تا بتوانیم یک همکاری خوب را با یکدیگر داشته باشیم به همین جهت است که پروپوزال سئو سایت را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم تا با نحوه کار ما آشنا شوند.

پروپوزال سئو سایت / دانلود نمونه قرارداد سئو

در زمینه سئو نیز این موضوع وجود دارد، پس مشتریان ما ممکن است این فکر را داشته باشند که ما از شیوه های نادرست سئو یعنی سئو کلاه سیاه یا به اصطلاح بلک هت و … استفاده می کنیم در حالی که به هیچ وجه این گونه نیست و با مشاهده پروپوزال سئو سایت خواهید دریافت که روال کار چگونه است.

البته ما به مشتریان حق می دهیم چرا که متاسفانه اکثر همکاران فعال در زمینه سئو سایت زمانی که مشتریان از آن ها در مورد روش های استفاده شده سوالاتی را میپرسند، جوابی نمی دهند و آن ها را راجب به شیوه های کاری خود و مراحلی که قرار است بر روی وب سایت آن ها انجام شود، آگاه نمی کنند که خب این نشانه خوبی برای واگذار کردن پروژه به آن ها نمی باشد.

نوشتن پروپوزال سئو

با استفاده از نمونه ای که در بالا قرار دادیم و آموزشی که در این مطلب آورده شد؛ طبق نیاز خود میتوانید بهترین پروپوزال سئو را خودتان بنویسید. موفق و سربلند باشید

این نوشته پروپوزال سئو سایت برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

درباره ی sahifa

مطلب پیشنهادی

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام قطعا اینستاگرام بهترین جا برای معرفی خدمات و محصولات شماست. (با اختلاف زیاد) اما اینکه شما در اینستاگرام فقط یه پیج داشته باشین مهم نیست! مهم اینه که اون پیج داخلش چه کارهایی انج..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.