خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سئو / پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو

بذارین این مطلب رو کاملا “کاربردی” کنیم، پشتیبانی هر چیزی، هم برای فروشنده باید مهم باشه و هم برای خریدار خصوصا سئو ، پشتیبانی سئو سایت به معنی ادامه خدمات تولید محتوا و اجرا کردن تکنیک هایی است که هدف آن ها بالا بردن میزان نمایش وب سایت شما در نتایج جستجو تا آن زمان بوده و بهبود رتبه ی سایت در گوگل. فردی که به عنوان پشتیبان سئو شناخته می شود، میبایست تمام تلاش خود را در جهت بالا بردن میزان ترافیک وب سایت شما، از موتورهای جستجو به شیوه های های منطق و حرفه ای بکار گیرد و با استفاده از مهارت و دانش خود سایت را در وضعیت مناسب تری در گوگل قرار دهد. بشتر فعالیت شرکا پشتیبان سئو شامل: ۱٫سئو و بهینه سازی داخلی ۲٫ سئو خارجی سایت می باشد.

کسی که با پشتیبانی سئو کار داره حتما میدونه که کلمه سئو سایت، ترجمه عبارت SEO و مخفف عبارت Search Engine Optimization است. سئو مجموعه کارها و فرآیندی است که به سایت ها کمک می کند تا در محیط وب بیشتر و بهتر دیده شوند. سئو به شکل خاصی بر روی بالا بردن رتبه وب سایت در موتورهای جستجوی گوگل، bing و … متمرکز می باشد. هرچه میزان رتبه سایت در گوگل بیشتر باشد، به همان میزان بیشتر توسط کاربران دیده می شود. با این حساب افزایش دیده شدن سایت، موجب افزایش درآمد حاصل از آن می شود.

قیمت پشتیبانی سئو سایت

قیمت پشتیبانی سئوسایت

اگر انتظار دارید لیست قیمتی مانند چیزی که در تصویر بالا میبینید برای قیمت پشتیبانی سئو نیز کسی ارائه دهد، سخت در اشتباه هستید، قیمت پشتیبانی سئو به خدمات پشتیبانی سئو برمیگرده که در ادامه راجع بهش کامل صحبت میکنیم که چقدر جزییات داره، اما اینجا توی چند سطر نمونه قیمت پشتیبانی سئو رو میاریم:

 1. تولید محتوای سئو شده : هزینه حدودا ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
 2. تولید محتوا + لینک سازی داخلی و خارجی: هزینه حدودا ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
 3. تولید محتوا + لینک سازی + سئو فنی: هزینه حدودا ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

* توجه کنید در موارد فوق حداقل هزینه ها برای سال ۱۴۰۰ آورده شده و با میزان افزایش حجم کار ، هزینه پشتیبانی سئو نیز افزایش میابد.

خدمات پشتیبانی سئو سایت

خدمات پشتیبانی سئو

خدمات پشتیبانی سئو سایت

پشتیبان سئو در راستای کار خود اقدام به انجام کارهایی می کند که در ادامه مطلب به طور خلاصه آن ها را شرح داده ایم:

 1. سئو فنی: بررسی و تجزیه و تحلیل مسائل تاثیر گذار در بخش فنی وب سایت
 • بهینه کردن کدها

از جمله فاکتورهای مهم و اساسی در سئو وب سایت، بهینه کردن کدهای آن است. یک کد بهینه نشده قادر است سرعت سایت را کاهش دهد و نسبت کد به متن یک صفحه را افزایش دهد. یک پشتیبان سئو همیشه در راستای بهینه سازی کدها قدم بر می دارد تا حجم سایت کمتر شود. گفتنی است که گوگل از نظر مفهومی سایت هایی که از نظر کد، حجم کمی دارند را بهتر درک می کند.

 • بالا بردن سرعت وب سایت

الگوریتم رتبه بندی گوگل دائما در جهت بهبود تجربه کاربری در حال حرکت می باشد. گوگل علاوه بر اهمیت ارائه با کیفیت ترین محتوا به کاربران، سرعت بارگذاری سایت ها را نیز مدنظر دارد. یک سایت با سرعت بالا بی شک تجربه کاربری مناسب تر و بهتر را برای بازدید کنندگان خود ایجاد می آورد. چنان چه کلیه شرایط از نظر تئوری بین دو سایت مساوی باشد، گوگل سایت سریع تر را در رتبه بالاتر نسبت به سایت کندتر جای می دهد، به این دلیل که کاربران به سایت های سریع علاقمند هستند. لازم است بگویی که مدت زمان بارگذاری یک صفحه بایستی زیر چهار ثانیه باشد.

 • بهبود نمایش سایت در گوشی های همراه

از جمله فاکتورهای رتبه بندی وب سایت ها، واکنش گرایی آن و نمایش صحیح و درست وب سایت در کلیه دستگاه های موبایل است. یک وب سایت واکنش گرا، تجربه کاربری مناسب تری را در دستگاه های گوشی همراه ایجاد می کند. سایتی که برای دستگاه های موبایل بهینه سازی نشده باشد، به شکل تمام عرض به نماش گذاشته می شود و کاربر جهت مشاهده نمودن آن نیاز به اسکرول افقی دارد.

بهبود نمایش سایت در موبایل

بهبود وضعیت نمایش سایت در موبایل

 • پیاده سازی گواهینامه امنیتی

گوگل مانند کاربران، سایت هایی که امنیت بالایی دارند را ترجیح می دهد. سایت دارای بد افزارهای متفاوت، یک نمونه بارز از وب سایت های نا امن می باشد. البته که هیچ کاربری تمایل ندارد کامپیوتر خود را به واسطه مشاهده یک سایت، آلوده به بد افزار کند. گوگل در چند سال اخیر اهمیت زیادی به وجود گواهینامه امنیتی در وب سایت ها داده است تا جایی که امروزه مرورگر گوگل کروم به کاربران سایت هایی که فاقد گواهینامه امنیتی هستند، هشدار امنیتی می دهد.

پیاده سازی گواهینامه امنیتی

روش پیاده سازی گواهینامه امنیتی

بارگذاری سایت در پروتکل HTTPS به این معنا است که آن سایت به گواهینامه امنیتی SSL مجهز است. پروتکل SSL باعث ایجاد لایه ای امنیتی بین ارتباط کاربر و سرور سایت می شود. از نظر گوگل محافظت نمودن از اطلاعات عبور داده شده بین کاربر و سرور، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل است که گوگل امتیازی را در رتبه بندی، برای این نوع سایت ها در نظر گرفته است.

 1. سئو داخلی: بهینه سازی عناصر درونی وب سایت
 • بهینه کردن عناوین صفحه و متا دیسکریپشن

به دو دلیل عنوان و متا دیسکریپشن صفحات وب سایت در سئو مهم می باشند. هر دو داده به گوگل این کمک را می کنند که بهتر به درک محتوای صفحه بپردازد. پشتیبانی سئو جهت بهینه سازی این دو قسمت از کلمات کلیدی در آنها کمک می گیرد. همچنین علاوه بر به کارگیری کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی مشابه ای را در آن ها به طور طبیعی استفاده می کند. دومین دلیل اهمیت عنوان صفحه و متا دیسکریپشن این مورد است که در صفحه نتایج جستجو به نمایش گذاشته می شوند و باعث ایجاد تفاوت بین نوع نمایش وب سایت شما با سایر رقبایتان می شود.

از دیگر عوامل موثر در سئو مدرن، نرخ کلیک وب سایت می باشد و این دو داده می توانند باعث افزایش آن شوند. گوگل با دیدن صفحه ای که نرخ کلیکی بالاتری دارد و کاربران پس از ورود به آن مدت زمان زیادی را در آن صرف می کنند، امتیاز بیشتری می دهد و به احتمال زیاد رتبه آن را در نتایج جستجو بالا می برد.

 • بهینه سازی تیترها

گوگل به وب سایت هایی که دارای تیترهای بهتری هستند، امتیاز بیشتری می دهد. به کار بردن از تگ های هدر به خصوص در قسمت محتوای صفحات منجر به ایجاد ساختار در آن می شود. قسمت های اساسی بایستی از تیترهای درشت تر برخوردار باشد و این که هر چه از اهمیت آن کم شود، تیترها نیز به همان میزان کوچک تر می شوند.

این کار در صفحات وب با تگ های هدر H1 تا H6 پیاده سازی می شود. استفاده صحیح و بهینه از تگ های هدر در رتبه بندی صفحات اهمیت زیادی دارد. ما به شخصه تجربیات زیادی داشته ایم که تنها با تصحیح تیترها، رتبه وب سایت تا حد زیادی افزایش یافته است. افرادی که پشتیبانی سئو را بر عهده دارند می دانند که چگونه بایست به بهینه سازی تگ های هدر یک صفحه بپردازند.

 • بهینه کردن محتوا

محتوای متنی یک صفحه اهمیت زیادی در رتبه آن دارد. گوگل توسط ابزارهایی که دارد به بررسی معیارهایی همچون نرخ پرش و مدت زمان حضور کاربران در وب سایت ها می پردازد. چنان چه یک پشتیبانی سئو فقط به بهینه کردن آیتم های قبلی در قسمت سئو داخلی بسنده نماید، نتیجه به دست آمده دارای عمر زیادی نخواهد بود.

محتوای یک صفحه باید از نظر کاربران ارزشمند به حساب آید. فقط لیست کردن خدمات وب سایت تان بدون هیچ گونه توضیح اضافه ای، از نظر کاربر و همچنین موتورهای جستجو ارزشمند نمی باشد. درج نمودن توضیحات بیشتر از خدمات و محصولاتی که دارید می تواند باعث بالا رفتن چشمگیر رغبت کاربران جهت خریداری و استفاده از آن ها می شود.

سئو فنی سایت

روش سئو فنی سایت ۱۴۰۰

پشتیبانی سئو آن هم حرفه ای، باید علاوه بر محتوای متنی از سایر محتواها همچون تصویر و فیلم نیز به صورت بهینه در صفحه استفاده کند. محتوای تصویری باعث افزایش و بالا بردن میزان مشارکت کاربران در سایت می شود.

 1. سئو خارجی: انجام بهینه سازی در خارج از وب سایت
 • فعالیت نمودن در شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی و فعالیت در آنها تا حد زیادی موجب مطلع شدن کاربران از وجود شما می شود. علاوه بر آن، فعالیت بیشتر یک سایت در شبکه های اجتماعی، باعث انتقال دادن ترافیک بیشتر به آن سایت می شود. همچنین این افزایش فعالیت در برندسازی نقش بسیار مهمی دارد و از این رو می تواند به طور غیر مستقیم بر روی سئو موثر باشد.

 • بک لینک ها

بک لینک ها در واقع در قلب الگوریتم گوگل جای گرفته اند. از دید گوگل هر چه وب سایت از بک لینک بهتر و بیشتری برخوردار باشد، مانند این است که توسط افراد بیشتری تایید می شوند. تعداد بالا و کیفیت بالای بک لینک باعث کسب رتبه بهتر وب سایت در نتایج جستجو می شود. البته این نکته را باید بگوییم که بک لینک سازی پتانسیل زیادی برای اسپم شدن داراست و از این جهت پشتیبان سئو قادر است کمک زیادی در این کار به سایت ها کند.

اگر که پشتیبانی سئو سایت اعتبار زیادی نداشته باشد، بر روی تعداد بک لینک ها تمرکز می کند در حالی که در یک استراتژی خوب سئو، کیفیت بک لینک ها است که بسیار مهم واقع می شود.

 1. سئو طبیعی: افزایش و بالا بردن رتبه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو

نکته ای که در این پشتیبانی سئو باید به توجه کند این است که سئو طبیعی وب سایت در کسب و کارهای محلی و بین المللی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این نوع از سئو روی افزایش و بالا بردن رتبه وب سایت در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو همچون bing و … متمرکز می باشد. اینترنت پر از مقالات آموزشی در زمینه پیاده سازی سئو طبیعی و همچنین شیوه های بهبود رتبه گوگل می باشد. تکنیک های این نوع سئو که بدست پشتیبانی سئو وب سایت پیاده سازی می گردد، حاوی بهینه سازی داخلی و خارجی وب سایت می باشد. از مهم ترین این تکنیک ها می توان به مواردی همچون بهینه سازی نمودن عناوین صفحه و متا تگ ها، بهینه سازی کردن محتوای صفحات و همچنین بک لینک سازی اشاره داشت.

این نوشته پشتیبانی سئو سایت برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

درباره ی sahifa

مطلب پیشنهادی

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام قطعا اینستاگرام بهترین جا برای معرفی خدمات و محصولات شماست. (با اختلاف زیاد) اما اینکه شما در اینستاگرام فقط یه پیج داشته باشین مهم نیست! مهم اینه که اون پیج داخلش چه کارهایی انج..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.