خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سئو / کتاب آموزش سئو

کتاب آموزش سئو

کتاب آموزش سئو

قطعا همه فکر می کنند مطالعه ی سئو در سایت ها و یوتیوب بهترین راه آموزش سئو میباشد، البته که خیلی بی راه هم فکر نمی کنند، اما کتاب های آموزش سئو نیز یکی از منابع مفید جهت یادگیری سئو سایت و تبلیغات در گوگل میباشد. تعداد زیادی از کتاب های آموزش سئو، در اینترنت وجود دارد، تنها کافی است در مرورگر گوگل عبارت آموزش سئو را جستجو نمایید. با این وجود باید بگوییم که اغلب این آموزش‌ها اشتباه می باشند. موتورهای جستجو به طور دائم در حال تغییر و توسعه می باشند و راهکارهایی که شاید در سال های قبل کارساز بودند، در حال حاضر به صورت معکوس جواب دهند. با این حساب بهتر است برای یادگیری سئو از منابع معتبر و قابل اعتمادی استفاده کنید که بروزرسانی شده باشند. {حتما این از هر کتابی بهتر است} بهترین کتاب سئو چیست؟

تمام کتاب های معرفی شده، حدودا ۷۰ تا ۱۲۰ صفحه میباشند.

کتاب آموزش سئو سایت

در تصویر بالا کتابی که مشاهده میکنید، از روی جلد و سرفصل های معرفی شده، مشخص میباشد که برای افراد حرفه ای نوشته نشده.

وجود دارند کتاب هایی که به شما کمک می کنند تا بتوانید صفر تا ۱۰۰ سئو را یاد بگیرید. علاوه بر آن این کتاب ها به شما آموزش می دهند که بدانید موتورهای جستجو چگونه و به چه روش کار می ‌کنند و دیگر این که دریابید چگونه می‌ توانید از قدرت موتورهای جستجو استفاده کنید. در بیشتر این کتاب ها به طور مفصل به تاثیر لینک در سئو و همچنین لینک ‌بیلدینگ پرداخته شده است و در کنار این ها، استراتژی‌های لینک بیلدینگ نیز معرفی گردیده است. همچنین در برخی از این کتاب ها در فصول جداگانه ‌ای، ابزار های سئو و همچنین ابزارها و معیارهای بررسی سئو معرفی شده است. در ادامه مطلب بعضی از معروف ترین و معتبرترین این کتاب ها را به شما معرفی شده است.

کتاب سئو مرحله به مرحله

کتاب سئو مرحله به مرحله

کتاب سئو سایت مرحله به مرحله

اولین کتاب سئو که قصد معرفی آن را به شما داریم، کتاب سئو مرحله به مرحله (راهنمای کامل جذب ترافیک از گوگل برای مبتدیان) می باشد. این کتاب نوشته کمین جونز بوده و حاصل تجربه ۱۵ ساله وی در زمینه سئو است. بی شک یکی از بهترین و مناسب ترین کتاب های آموزش سئو، کتاب سئو مرحله به مرحله می باشد. پیشنهاد میکنیم آموزش گوگل چیست؟ را برای درک بهتر گوگل بخوانید.

درست است که زبان این کتاب انگلیسی است اما باید بگوییم که صرف زمان برای ترجمه آن و استفاده و به کارگیری از اطلاعات این کتاب آن هم برای مبتدیان، واقعا ارزشمند بوده و لیاقت زمان گذاشتن را دارد. این کتاب صفر تا صد کلیه ویژگی های اساسی برخورد با موتور های جستجو را به همراه الگوریتم های گوگل برای شما بازگو می کند.

به کار بردن صحیح و اصولی کلمات کلیدی، چگالی کلمات کلیدی و سایر نکات در این باره و نکات بسیار مهم دیگری در زمینه تولید محتوای با کیفیت برای گوگل و کاربران، از دیگر مباحث این کتاب می باشد. باید ذکر کنیم که کتاب سئو مرحله به مرحله در مورد شیوه های ایجاد ترافیک برای فروشگاه و بالا بردن میزان فروش هم به طور تخصصی صحبت کرده است. مطالعه این کتاب به سئو کاران مبتدی به شدت توصیه می شود.

کتاب سئو برای همیشه

این یک موضوع طبیعی است که در آغاز فعالیت حرفه ای خود همیشه با مشکلاتی اساسی جهت پیدا کردن منابع معتبر آموزشی و دسترسی به علم روز رو به رو شوید. وجود اطلاعات ضد و نقیض در وب سایت های خارجی در کنار کمبود منابع آموزشی ترجمه شده به زبان فارسی منجر می شود تا فرآیند یادگیری علم سئو بسیار سخت و زمانبر شود. گفتنی است که در این راه، تکیه کردن بر تجربه و همچنین آزمون و خطا نیز ممکن است هزینه بسیار زیادی در زمان و سرمایه به شما تحمیل کند.

سئو در گذشته بیشتر شبیه به یک بازی بود اما در حال حاضر به یک دانش ارزشمند تبدیل گردیده است و این توانایی را دارد که کلید موفقیت برای کسب و کارتان در فضای وب باشد. تجربه و دانش ما نیز در این سال ها می تواند یک راه میانبر باارزش برای افرادی باشد که در ابتدای این مسیر قرار گرفته اند، و ما نیز طبق تجربه خود، کتاب سئو برای همیشه را به این افراد معرفی می کنیم.

سئو برای همیشه مناسب ترین عنوان برای کتابی می باشد که در اختیار شما قرار گرفته است. نویسنده این کتاب تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مفاهیم را با ساده ترین نحو ممکن را همراه با مثال های کاربردی به شما آموزش دهد و مسیر صحیح را جهت درک مفاهیم تدوین کند. کتاب همیشه برای سئو به شما کمک می کند تا بتوانید به سرعت کلیه مفاهیم سئو و تکنیک های تاثیرگذار بر آن را شناسایی کنید و آن ها در مسیر پیشرفت تجارت خود به کار بگیرید.

فهرست مطالب کتاب سئو برای همیشه

  • آشنایی با مفاهیم اولیه سئو
  • موتورهای جستجو به چه شیوه ای کار می کنند؟
  • تکنیک های مناسب جهت سئو داخلی وب سایت
  • ابزارهای کاربردی جهت سئو داخلی وب سایت
  • بازاریابی محتوا چیست و ارتباط آن با سئو؟
  • شناختن کلمات کلیدی با ارزش
  • بک لینک و تاثیر آن بر سئو؟
  • آموزش ساخت بک لینک
  • تجربه کاربری و تاثیر آن بر سئو وب سایت

کتاب سئو برای همیشه

معرفی کتاب سئو برای همیشه

چنانچه کلمه سئو به گوش شما آشنا است این کتاب می تواند برایتان مفید واقع شود. سئو برای همیشه یعنی کلیه تکنیک ها و اطلاعاتی که به هیچ وجه کهنه نمی شوند. برای اشخاصی که به تازگی با مفهوم سئو آشنایی پیدا کرده اند این کتاب یک میانبر سریع و مفید جهت تسلط خوب بر مفاهیم سئو می باشد. همچنین برای اشخاصی که مدت طولانی است که با سئو آشنا هستند یا در زمینه سئو به طور حرفه ای فعالیت می کنند، نکاتی به ظاهر ساده اما کاربردی در این کتاب ارائه گردیده است.

کتاب SEO Like I’m 5

معرفی کتاب SEO Like I’m 5

معرفی کتاب سئو SEO Like I’m 5

کتاب مذکور راهنمای مبتدی جهت بهینه سازی موتور های جستجو می باشد. این کتاب توسط متیو کاپالا نوشته شده است. برای اشخاصی که به تازگی مشغول به فعالیت در حوزه بهینه سازی برای موتور های جستجو شده اند، این کتاب یک کتاب بسیار فوق العاده و کاربردی به حساب می آید. کتاب سئو SEO Like I’m 5 رویکردی متفاوت را پیش گرفته و بیش از همه با هدف درک درست سئو گام برداشته است. از آن جا که نویسنده کتاب Like I’m 5 جزو معلمان برجسته است، توضیحات این کتاب بسیار روان، قابل فهم و کاملا واضح می باشد و می تواند برای هر گروهی از افراد مورد استفاده قرار بگیرد.

کتاب سئو برای رشد

کتاب سئوسایت برای رشد

کتاب سئو سایت برای رشد

کتاب سئو برای رشد اثری از جان تش و فیل سینگلتون می باشد. نویسندگان کتاب سئو برای رشد اعتقاد دارند که بهینه سازی برای موتور های جستجو، به یک بخش وابسته به تبلیغات و روابط عمومی امروزی مبدل گردیده است. آن ها تاکید زیادی بر کارآفرینی و همچنین حضور یافتن در فضای آنلاین دارند. seo for growth book

همان گونه که از اسم کتاب مشخص است، نویسندگان تمام تلاش خود را بر این داشته اند که رشد به وسیله سئو را به افراد آموزش دهند و به کمک تکنیک های سئو و بهینه سازی وب سایت، به رشد تجارت الکترونیک شما کمک کنند. کتاب فوق دارای دو بخش اصلی می باشد، بخش نخست به بررسی و تعریف مفاهیم سئو پرداخته است و بخش دوم جدیدترین و به روزترین تکنیک های سئو و بهینه سازی را آموزش داده است.

کتاب راهنمای نهایی ساخت لینک

کتاب The Link Building Book

کتاب The Link Building eBook، کتاب لینک سازی

کتاب راهنمای نهایی ساخت لینک اثری از اریک وارد و گرت فرانسوی می باشد. همان گونه که از نام کتاب مشخص است، این کتاب یک راهنمای عالی و مفصل و کامل جهت ایجاد بک لینک می باشد که موجب بالا رفتن اعتبار سایت نزد موتور جستجو می شود. نویسندگان کتاب راهنمای نهایی ساخت لینک، مفاهیم لینک های موثر و همچنین ساختار آن ها را به طور کامل توضیح داده اند و در ادامه آن نیز شیوه های فوق العاده جذب بک لینک را شرح داده اند. نمونه ای از این روش ها به شرح زیر می باشد: طراحی کمپین های ساخت بک لینک غواصی در عمق جستجوی لینک ها، ایجاد روابط دائمی و کارآمد، تجزیه و تحلیل و بررسی نمودن بازار جهت تولید محتوای قابل لینک دهی و …

کتاب SEO Myths and Half-Truths

کتاب سئو SEO Myths Half Truths

معرفی مختصر کتاب سئو SEO Myths Half Truths

کتاب SEO Myths Half Truths اثری از نویسنده ی متخصص بازاریابی سئو، دیوید هود می باشد. این کتاب سئو بر خلاف کتاب هایی که پیشتر معرفی کردیم، کلیه سناریو های سودجویانه و همچنین قدرت سئو جهت دستیابی به صدر مشاغل را غیر معتبر می داند. نویسنده کتاب مذکور قصد در اثبات عمل بی تاثیر و مشکوک سئو در کسب و کار را دارد و تمام تلاش خود را می کند تا سئو را بدون نتیجه جلوه دهد. اما او این کار را با یک هدف مشخص و معین انجام می دهد و آن هم این است که وجه ای صحیح از سئو که بر پایه زمان و دوام می باشد را به مخاطب نشان دهد. لازم به ذکر است که کتاب نام برده، یک دیدگاه فوق العاده را برای سئو کاران به ارمغان می آورد.

کتاب لینک سازی

The Link Building Book

کتاب The Link Building Book

کتاب The Link Building Book اثر پدی مورگان

کتاب The Link Building Book اثری از پدی مورگان متخصص معروف و مشهور در زمینه ساخت لینک می باشد. کتاب فوق از جمله کامل ترین و کاربردی ترین کتاب ها در زمینه لینک سازی در دانش سئو به شمار می آید. پدی مورگان در کتاب خود که یکی از پرطرفدارترین کتاب های آموزش سئو به شمار می آید، از اصول اولیه لینک بیلدینگ و برنامه ریزی جهت ساخت بک لینک و شیوه ها و تکنیک های کاربردی در این زمینه پرداخته است. کتاب The Link Building Book با این که در سال ۲۰۱۵ نوشته شده است اما در سال ۲۰۲۰ آپدیت شده است و اطلاعات تازه و جدیدی در آن موجود است.

بهترین کتاب های سئو

بهترین کتاب های سئو

معرفی بهترین کتاب های سئو

این نوشته کتاب آموزش سئو برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

درباره ی sahifa

مطلب پیشنهادی

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام قطعا اینستاگرام بهترین جا برای معرفی خدمات و محصولات شماست. (با اختلاف زیاد) اما اینکه شما در اینستاگرام فقط یه پیج داشته باشین مهم نیست! مهم اینه که اون پیج داخلش چه کارهایی انج..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.