خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

google honeymoon چیست؟(ماه عسل گوگل)

Honeymoon گوگل(ماه عسل گوگل)

یکی از اصطلاحات جذاب گوگل honeymoon است، شاید براتون سوال پیش بیاید honeymoon یا همان ماه عسل در گوگل چیست؟ honeymoon گوگل زمانی اتفاق می افتد که سایتی تازه ساخته شده است و از نظر گوگل تمام استاندارد ها را رعایت کرده است و سایت خوب و مورد قبولی است، گوگل این سایت ها را مورد آزمایش قرار می دهد یعنی به صورت ناگهانی این سایت را در صفحه اول خود قرار می دهد؛ اگر این سایت موفق شده کاربران راد جذب خود کند گوگل جایگاه او را در رتبات بالا حفظ می کند ولی اگر نتواند خوب عمل کند یا کاربران سایت او را ترک کنند و مورد رضایت آنها قرار نگیرد گوگل سایت را یا به صفحات پایین خود می فرستد یا از لیست جست و جو های خود حذف کند.

معرفی google honeymoon ، ماه عسل گوگل

مدت زمان ماه عسل گوگل

honeymoon گوگل یک هدیه از طرف گوگل به سایت های تازه وارد و جدید است، تا وقتی شما می توانید انتظارهای مخاطبان و کاربران گوگل را برآورده کنید، گوگل جایگاه و رتبه ی شما را حقظ می کند و چه بسا رتبه ی شما را بالاتر می برد ماه عسل گوگل ممکن است از دو هفته شروع شود تا دوماه و اثر آن از ۲ هفته تا یک ماه روی سایت باقی می ماند تا گوگل کامل بتواند سایت را بررسی کند ، بر اساس بررسی های خود به سایت رتبه درستی بدهد.

تفاوت sand box و honeymoon

sand box در واقع سایت هایی که رتبه آنها در صفحه اول و یا حداکثر در صفجه دوم هستند را مورد آزمایش قرار می دهد یعنی به عنوان مثال سایتی که رتبه ی ۸ را داشته، رتبه اش را به ۶ تغییر دهد که ببیند این سایت می تواند کلیک ها و کاربران گوگل را جذب کند اگر موفق به انجام آن شد سایت را در رتبه اش نگه می دارد اگر که موفق به انجام آن نشد به رتبه ی قبلیش بر می گرداند، این کار گوگل برای این است که ببیند یک سایت به وسیله ی رپورتاژ و تبلیغ (رپورتاژ چیست؟) بالا آمده است و یا به صورت طبیعی و با گذاشتن محتوا های درست و با کیفیت به رتبه های بالا رسیده است؛ ولی ماه عسل گوگل یا honey moon اینجوری نیست و به صورت یک هدیه و یک بونوس به سایت تازه وارد داده می شود تا خودش را در صفحات اول گوگل نشان دهد تا گوگل توانایی های این سایت را بسنجد.

ماه عسل در گوگل

ماه عسل با گوگل؛ پارتی و گوگل

نحوه وارد شدن به honeymoon گوگل

رفتن به ماه عسل گوگل به صورت قطعی و صد در صد نیست، ولی شما می توانید از طریق جذب گوگل به سمت سایتتان وارد ماه عسل با گوگل شوید، شاید براتون این سوال پیش بیاید که چگونه می توان گوگل را جذب کنیم؟ اگر شما بتوانید محتوای درست و با کیفیتی را انتشار دهید که کاملا از استاندارد های گوگل تبعیت کند گوگل این شانس را به شما می دهد که شما بتوانید به رتبه های بالا در لیست جست و جوهای گوگل برسید در صورت جذب کاربران آن که برای گوگل از ارزش بالایی برخوردار است.

از کجا بفهمیم که در دوره ی ماه عسل گوگل هستیم

  • راحت ترین دلیلی که می توان فهمید در ماه عسل گوگل هستید این است که ببینید که سایت شما تازه و جدید است و اونقدرا کار روی آن انجام داده نشده است وبه صورت ناگهانی مبی بینید که به رتبه های بالا در گوگل رسیدید.
  • اگر بازدید سایت شما به صورت ناگهانی زیاد شود و مقدارش چند برابر شود می توان فهمید که صفحه شما و یا سایت شما وارد ماه عسل گوگل شده است.
  • وقتی شما در ماه عسل گوگل باشید مقدار کلیک های شما نیز زیاد می شود همچنین مقدار impression (اگر براتون سوال است که impression چیست؟ با ما همراه باشید)

آموزش google honeymoon

روش ورود به google honeymoon

از کجا بفهمیم از ماه عسل گوگل خارج شده ایم

  • زمانی که از ماه عسل گوگل خارج شوید ممکن است دچار نزول رتبه سایت شوید، ممکن است فکر کنید بعد از ماه عسل حفظ کردن رتبه کار آسانی است ولی این نکته را توجه ذاشته باشد که نگه داشتن رتبه بعد از ماه عسل اصلا آسان نیست.
  • هنگامی که از honeymoon گوگل خارج شوید به یکباره بازدیدکنندگان سایت شما کممی شود و کاهش پیدا می کند که از عواملی است که می توان فهمید از ماه عسل گوگل خارج شده اید.

ماه عسل گوگل در هند

ماه عسل گوگل در هندوستان

پس از پایان ماه عسل گوگل چه اتفاقی می افتد؟

  1. به طور معمول ممکن است رتبه سایت شما به سرعت پایین می آید و صفحه شما از صفحات اول پایین بیاید.
  2. پس از ماه عسل گوگل ممکن است شما وارد سند باکس شویدکه این موضوع نیز مزایای منحصر به خود دارد و پس از خارج شدن از سند باکس نیز سایت روال عادی خود را در بر می گیرد.
  3. اگر گوگل از honeymoon با سایت شما ارتباط برقرار کند و انتظارات گوگل را برآورده کرده باشید پس از آن کار سایت شما ساده تر میشود و مطالب نیز راحت تر ایندکس می شود و اعتماد گوگل نسبت به سایت شما زیاد می شود.

سوالات مربوط به ماه عسل گوگل

۱دوران ماه عسل گوگل چقدر طول می کشد؟.اصولا این فرآیند برای تشخیص نهایی پذیرفته شدن توسط گوگل، بین دوهفته تا یک ماه به طول می انجامد ۲از کجا متوجه بشویم وارد ماه عسل گوگل شده ایم؟وقتی با عواملی همچون بالا رفتن ناگهانی بازدید سایت و یا بالا آمدن رتبه سایت در نتایج گوگل روبه رو شدید. ۳کی بفهمیم از honeymoon خارج شده ایم؟وقتی به صورت ناگهانی رتبه سایت افت کند و بازدید سایت شما کاهش پیدا کند از ماه عسل گوگل خارج شده اید. ۳آیا باید کار خاصی انجام دهیم تا سریع تر از ماه عسل گوگل خارج شویم؟خیر ، اما حتما در این مدت فقط از سئو کلاه سفید استفاده کنید و از گرفتن بک لینک خوددار ی کنید.

این نوشته google honeymoon چیست؟(ماه عسل گوگل) برای اولین بار ظاهر می شود در سئو ، سئو سایت.

سئو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.