درباره ما

در راستای تاسیس مجله خبری گت استت در بهار سال 1402 و به دنبال آن، تلاش بی‌پایان تولیدکنندگان محتوای این مجموعه، اکنون مجله خبری گت استت، مجله ای پربازدید است. از این رو وظیفه خود می‌دانیم که در روند تولید محتوای خود محتاط‌تر باشیم و با اطمینان بیشتری عمل کنیم.

جهت کسب رضایتمندی هرچه بیشتر مخاطبانمان، قصد داریم تا با شفاف‌سازی در خصوص منابع اصلی به کار رفته جهت تولید محتوا و ترجمه، نحوه بررسی صحت مقالات و ارزش‌گذاری آن‌ها و سایر موارد مرتبط، موجبات اعتماد هرچه بیشتر شما عزیزان را فراهم کنیم.

از آنجا که در عصر حاضر اطلاعات به صورت گسترده در دسترس همگان وجود دارد و ایجاد تمایز بین مطالب واقعی و دروغین امری دشوار تلقی می‌شود، مجله خبری گت استت برآن است تا با بررسی هرچه تمام‌تر منابع اطلاعات و ایجاد اطمینان از صحت آن، محتوا و مطالب حاصل را در اختیار شما قرار دهد.

تیم‌های تحریریه ما متعهد هستند با حفظ بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری، تعهد اخلاقی، تولید محتوا و.. تجربیات و دانسته‌های خود را به اشتراک بگذارند. ما تلاش می‌کنیم راهنمایی‌هایی همه جانبه و بی‌طرفانه ارائه دهیم. ما خالقان محتوای خود را از نظر تخصص در موضوعات مختلف بررسی می‌کنیم و به آموزش مسمتر و به‌روز ماندن دانش آن‌ها اهمیت بالایی می‌دهیم.

در تحریر هر یک از مقالات، تحقیقات کاملی انجام شده است و بررسی منابع از نظر به روز بودن، اعتبار و هدفمندی انجام شده است. منابع اولیه، از جمله منابع مطالعات، منابع علمی و آمارهای به کار رفته در هر مقاله ذکر شده‌اند و می توانید در بخش منابع در انتهای مقالات ما آن‌ها را بیابید.

ما مصمم هستیم که بهترین تجربه و اطلاعات را به شما ارائه دهیم. ما می‌خواهیم نظرات شما را بشنویم تا بتوانیم بهتر عمل کنیم. از طرفی فقط در صورتی می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قابل اعتماد شما باشیم که شما را محوریت اصلی تمام کارهای خود قرار دهیم. به همین دلیل در تمامی مراحل از شنیدن نظرات شما استقبال می‌کنیم.

اگر هرگونه پرسش یا صحبتی در مورد صحت یا قابلیت استفاده‌ی محتوای ما دارید یا احساس می‌کنید که اطلاعات یک مقاله به‌روز نیست، می‌توانید با ما از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا